Jump to content
Delija67

Četvrtfinale: Srbija - Španija

Četvrtfinale: Srbija - Španija  

103 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje

Recommended Posts

Timmy

Lazu govna, da nas zavaraju..

assück

evo krenulo je, govna, cigani, sise...

najgori

stolice, romi, grudi?

assück

fotelje, ashkalije, prsa!

Timmy
evo krenulo je, govna, cigani, sise...
Ja se zezam, al ponekad bas legne tako neka rec. Nemoj odma sve bukvalno shvatati.

assück

samo sam parafrazirao, nemoj ni ti shvatati sve ozbiljno cool.gif

Evo, krenulo je...smradovi, cigani, sise...

Vasilij Zajcev
Reyes se sigurno vraca, ali nije sigurno da li ce da igra.Marc Gasol fasovao anginu, lezi u krevetu, ali nadaju se da ce biti spreman.Garbajosa ima neku povredu misica, ali isto verovatno spreman.
pa i Teodosicu je slomljena ruka, Markovicu samleven zglob, Krstic je dobio kilu kad je podigao onu klupu sa novinarima..ovi su protiv Grcke igrali tako da kad bih cuo da im zadremao Turcin za volanom i survao bus u provaliju ne bih bio optimista za ishod

Кристофер Лумумбо

misa lakic je optimista pred utakmicu :isuse: samo ne on. bolje dajte grbovica da mraci nego misu da siri optimizam.

DarkAttraktor
...to je jedna toliko prepotentna reprezentacija da ja ne znam......ja se ne secam da je jedna reprezentacija u bilo kom sportu bila toliko prepotentna......imaju po jednog prepotentnog igraca na svakoj poziciji...
:D

nisam ja

dobijaju romi trojkom s pola bes koske.

Milogled Bluff
Sto je najgore, u pravu je, ali da je rec "prepotentan" zamenio recju "superioran" bio bi u pravu jos i vise...

Jose Raul Capablanca
Sto je najgore, u pravu je, ali da je rec "prepotentan" zamenio recju "superioran" bio bi u pravu jos i vise...
Kod Navara mi je ipak prepotentnost ispred superiornosti, dok je Rudi već druga priča.

Joe D

Evo, javio se jos jedan baksuz:

Тањевић: Ни пет евра на Шпанију7 сеп, 2010Легенда каква се ретко среће – Богдан Тањевић. Увек остао природан у свој својој величини. А она је енормна.Селектор Турске је после конференције након меча са Француском остао са српским медијима у разговору који не може да буде никакав другачији него незабораван.Играте импресивно, посебно уз онакав ветар у леђа са трибина?– То може да буде и терет, посебно ако кренеш слабо. Наши играчи имају обавезу према навијачима. Али, до сада смо доста добро издржали те пробе издржљивости под притиском.А Србија?– Ма исто као и прошле године. Међу фаворитима. И прошле године сам рекао да сам љубоморан на Дуду због толико младих играча. Имам и ја петорицу–шесторицу, али да су баш сви тако млади и дођу до медаље, то је био фантастичан резултат. Ове године су још старији годину дана.Доста су се намучили против Хрвата?– Па и они су сјајна репрезентација. Ја се мало чудим што су завршили на четвртом месту. Додуше, група им је била тешка. Али, показали су срце, изгинули на терену, а таленат бекова и центара је неоспоран. Наша кошарка, југословенска, је чудо невиђено. Ево, следеће године ће и Црна Гора да ме секира. Није ми доста што ме Србија, Хрватска и Словенија убијају, него ће сада и они и Македонци.Како видите четвртфинале Србија – Шпанија?– Не бих смео да ставим ни пет евра на Шпанију. Никада се не бих кладио на њу, иако су фаворити. Више видим квалитета у игри Србије...Александар ТодоровићПСУЈЕМ НА СРПСКОМПознато је да Тањевић малтене није ни покушавао да научи турски језик. Зато је питање било на ком језику се обраћа играчима?– Оне који разумеју, псујем на српском. Ону другу половину, на енглеском. Ти боље прођу.Дакле, турски и даље ништа?– Само мале фразе. Замислите да једно 2000 турских речи које знам од малена треба сложити. Толико су дугачки ти њихови наставци да једна реч има 12 или 14 слова. Не можеш да сложиш. На крају крајева, нисам ни очкивао да ћу оволико дуго остати – додао је Тањевић.

Кристофер Лумумбо

vec je pocela nervoza da me drma. vazno je samo da pruzimo jak otpor i da ne prodjemo kao u finalu. do sada na ovom prvenstvu nije bilo iznenadjenja, prosli su svi favoriti. tu ne racunam grupnu fazu. moramo da odigramo savrseno ako hocemo da ih dobijemo.

BlackGeorge

Meni krivo sto zbog posla necu moci ni "a" da cujem i vidim od utakmice. <_<