Jump to content
Delija67

Osmina finala: Srbija - Hrvatska

Osmina finala: Srbija - Hrvatska  

79 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje

Recommended Posts

Mauci
Bas tako. Hrvati se mozda raspadaju, ali imaju oni dobre igrace, i sto je bitnije, imaju igrace koji mogu potpuno da polude u mecu. Imaju i centre i sutere. Uostalom, Sloveniju su umalo dobili, to se lako zaboravilo. Ne ide nam na ruku ni ovo sto je Duda pricao da mi prakticno necemo ni da treniramo u hali u kojoj se igra, dok su oni tamo odigrali sve meceve. Prosto, ne prihvatam da ce ovo biti tako lako kao sto mnogi predlazu.Idealno bi bilo kada bismo napravili razliku u prvoj cetvrtini, i odrzavali do poluvremena. Tada bi oni lako klonuli. Ako udju rano u sut, bice svasta.
To u vezi hale je netacno. Takmicenje u Istanbulu se seli u novu olimpijsku halu tako da u tom pogledu Hrvati nisu u prednosti.Za ostalo se sve slazem.

kizjah

Naša realna prednost je trener, imamo još neke ali imaju ih i Hrvati...ono čega se plašim su dve stvari: mnogo nam stvari zavise od tea koga je pitanje koliko kontroliše duda i strah ove generacije da bi nakon poraza od upravo takvih hrvata bio i the end cele priče...

pbg12345

Mi jos uvek imamo tri igraca koja igraju lose ili ne igraju skoro uopste, a od njih sa pravom mozemo dosta da ocekujemo. Ova utakmica mi deluje kao odlicna prilika da Macvan dobije vecu minutazu i ne sumnjam da ce to iskoristiti. Svaka cast Tomicu, ali nije on dovoljan da anulira razliku koju prave svi ostali nasi visoki igraci u odnosu na hrvatske. Sa druge strane, male su sanse da ce bekovi Hrvatske praviti toliku razliku u odnosu na nasu spoljnu liniju. Ne zato sto Teodosic ne moze da ima jos jedan losiji dan, Rasic da se vrati na nivo iz Partizana, Markovic i Paunic da ne urade nista u napadu, a Tepic bude jednako los kao na dosadasnjim utakmicama, vec vise zbog cinjenice da Hrvati imaju nekoliko "divljaka" u toj spoljnoj liniji, koji su prilicno slicni u jednoj osobini,a to je da im je napad bolja(draza) faza igre. Na sve to, mi imamo Ivkovica. Kljuc utakmice je u tome da nasi ne siluju i igraju mirno svesni cinjenice da ce u jednom trenutku i timski i individualni kvalitet koji poseduju doci do izrazaja. Razlika na kraju ce zavisiti od trenutka kad ce se to desiti.

valter011

Vrlo je prosto,Paunic vs TomasMarkovic vs PopovicVelickovic vs BogdanovicIVKOVIC VS VRANKOVIC. kraj.

Joe D
Velickovic vs Bogdanovic
Prvi post, a vec briljiras.

Timmy

Otvoricemo utakmicu sa 13:2 i dovidjenja zapadna braco.

Далибор

I u koliko sati se na kraju igra utakmica?

sherman

pocinje za 15 minuta. hrvati imaju avion za zagreb pa zure ljudi kucama

Vasilij Zajcev

ocu ija nesto da kaem za :unsure: dnevnik: dobijamo. i to za cetvrtinu (15-20p), koliko smo objektivno i jaci. samo sto ce ta cetvrtina verovatno doci posle poluvremena, a mi se nervirati onoliko u prvom delu... ocekujem da oni ipak otvore dobrim sutem, takodje agresivnoscu, mislim da ce nam cak i parirati skokom u pocetku...a onda ce kratki zivci i kompleksi uciniti svoje. nismo mi rutineri, ali brate mili, nisu ni oni neki fajteri. ako budemo pametni, ovi bi trebali da dobiju bar dve nesportske i jednu tehnickusamo strpljivo, pre svega Teodosic i Krstic. na "vic". prodati par iskusnih fora Roko Leniju i Antu, i tu cemo vec videti prve pukotine.. iskreno, ocekujem i povratak Tepica i Bjelice, ovo su ipak igraci kojima su vec pravili decu. Rasic takodje. Markovic/Paunic bi trebali da budu vise nego dovoljan tag team za Marka Srbina i Bogdanovica (ako budemo igrali zonu), koji bi isto tako trebao da prsne ko oblanda. Tomasa bih manje-vise pustio...sta urade Tepic/Keselj/Bjelica urade, ostalo ce uraditi umor. Zemunca i Vukovarca su takodje uvek inspirisale komsije, i tu postoji velika rezerva poena/skokova/njihovih penalae da, i Dudin cas Vrankovic...mozda se zona cuvala za 1/8...

Edited by Vasilij Zajcev

pbg12345
Zemunca i Vukovarca su takodje uvek inspirisale komsije, i tu postoji velika rezerva poena/skokova/njihovih penalae da, i Dudin cas Vrankovic...
to je to+ Kostica iz Osijeka i zagrepcanin Savanovic :wub:

tkd7334
e da, i Dudin cas Vrankovic...mozda se zona cuvala za 1/8...
Mislim da nema sanse da vidimo zonu danas, nema sanse da ce Duda da da fore njihovim bekovima da bez pritiska prevode ili se namestaju na sut. Ovde ce da se grize 40 minuta covek, od toga verovatno celo drugo poluvreme preko celog.

SeljačkaSreća

103-48

Vasilij Zajcev
Mislim da nema sanse da vidimo zonu danas, nema sanse da ce Duda da da fore njihovim bekovima da bez pritiska prevode ili se namestaju na sut. Ovde ce da se grize 40 minuta covek, od toga verovatno celo drugo poluvreme preko celog.
mislio sam neku kombinovanu zonu, ulazak u kasnijoj fazi napada ili neki laznjak. neki fazon sto ce matori prodati svom mladom kolegi, kao sto ce verovatno od iskusnijih igraca traziti one gorepomenute finte...

1n54jd3r

Markovica uvesti tek kada ovi ispuste dusu. Ako udje pre toga ocekujem full court press Hrvata i 3-4 izgubljene lopte. Ako su nas skautirali (jeste im trener mediokritet ali ajde) mislim da su uvideli da na tu foru mogu da nas navataju. Sto se naseg napada tice, mislim da bi Duda trebao malo vise da forsira Novicu i Tea u p`n`r`, pri cemu bi se Novica otvarao na sut za tri. Naravno, uzdam se i u dominaciju u skoku (10-15 skokova viska).