Jump to content
Delija67

Osmina finala: Srbija - Hrvatska

Osmina finala: Srbija - Hrvatska  

79 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje

Recommended Posts

Delija67

Reprezentacija Srbije je u grupi igrala veoma dobro i zauzela prvo mesto u grupi sa 4 pobede i porazom od Nemacke. S druge strane Hrvati su se osmine finala domogli pobedama nad Iranom i Tunisom, dok su protiv ostalih protivnika bili prilicno losi. Srbija bi trebala bez vecih problema da prodje u cetvrtfinale.

Tinman

Eh trebala...Iskreno receno trebali smo ih dobiti i u Barceloni `97 bez vecih problema pa smo ih dobili na (po meni) najlepsi moguci nacin :P .Samo nek dobiju koliko god, a da strepim - strepim i ako mozda za to i nemam puno logicnih razloga

MayDay

daj opciju sa razlikom da zaokrizum 'Srbija >20'.

Dziber

gde su opcije Srbija +20, +30 :P hendikep bi morao doci do poluvremena...

Joe D

Bice tesko, bice 22.Ozbiljno, imam malo strah od ove utakmice, ali ne zato sto su to Hrvati ili neka slicna budalastina, vec zato sto su to jako zajebane utakmice. Pobeda vec upisana, protivnik se naizgled raspada, jasno je svima da si bolji, ali... Da smo mi rutineri, kao sto nismo, to bi se lako otreslo, ovako nam se moze desiti da upadnemo u klopku. Hrvati ce sigurno odigrati svoju najbolju utakmicu do sada, i mi moramo da udjemo sa tim pristupom.that said, da smo dobili Brazil, ziv bih se usrao, tako da cu ovaj mec docekati sa malo vise spokoja.btw, ocemo li topik za svaku tekmu, ili samo jedan za sve osmine finala?

trifke

:)

Edited by trifke

trifke

bice jako zajebano...nasi dok dodju u Istanbul i adaptiraju se na prostor u kome su Hrvati vec igrali, pritom oni jesu u oziciji autsajdera i malo sta mogu da izgube, a mislim da su puno bolji tim nego sto to dosadasnji njihovi rezultati pokazuju....i ja se malo pribojavam te utakmice, mada Duda je sve samo ne naivan trener....ono sto ne znam ako prodjemo Hrvatsku idemo na pobednika Spanija-grcka (tipujem na Grke) a sa kim bi se eventualno sastali u polufinalu.....da li to iko zna....

pacey defender

mislim da idemo na tursku u polufinalu

pp34
Bice tesko, bice 22.Ozbiljno, imam malo strah od ove utakmice, ali ne zato sto su to Hrvati ili neka slicna budalastina, vec zato sto su to jako zajebane utakmice. Pobeda vec upisana, protivnik se naizgled raspada, jasno je svima da si bolji, ali... Da smo mi rutineri, kao sto nismo, to bi se lako otreslo, ovako nam se moze desiti da upadnemo u klopku. Hrvati ce sigurno odigrati svoju najbolju utakmicu do sada, i mi moramo da udjemo sa tim pristupom.that said, da smo dobili Brazil, ziv bih se usrao, tako da cu ovaj mec docekati sa malo vise spokoja.btw, ocemo li topik za svaku tekmu, ili samo jedan za sve osmine finala?
ma kakve vec upisane pobede, kakve klopke, kakvi bakraci, te price ne dolaz u obzir. ipak, nisu ovo fudbaleri, ovo su kosarkasi. oni su ipak makra za trunku inteligentniji od fudbalera. sem toga imaju dudu, a ne radomira trecelice antica. po meni, ta tekma ce biti odlucena™ vec u 1/4 kad bude +15 za nas na kraju iste. pa hrvati nemaju apsolutno NISTA sem toga suta spolja (koji i nije bog zna sta). imaju mucenog antu koji nije bas prekaljeni as™, vec mlad i perspektivan igrac, sto nikako nije dovoljno protiv nas. rutinska pobeda, odmaranje glavnih igraca za spance.

Timmy

Zora rudi, dan se beli... :P

Alphons
bice jako zajebano...nasi dok dodju u Istanbul i adaptiraju se na prostor u kome su Hrvati vec igrali, pritom oni jesu u oziciji autsajdera i malo sta mogu da izgube, a mislim da su puno bolji tim nego sto to dosadasnji njihovi rezultati pokazuju....i ja se malo pribojavam te utakmice, mada Duda je sve samo ne naivan trener....ono sto ne znam ako prodjemo Hrvatsku idemo na pobednika Spanija-grcka (tipujem na Grke) a sa kim bi se eventualno sastali u polufinalu.....da li to iko zna....
ne znam čemu ova fama zvana "bolji su od onoga kako igraju" ? Posle 5 utakmica, mislim da možemo da kažemo da je bilo koji tim dobar onoliko koliko dobro igra. Da li je taj tim, sa drugim selektorom/pripremama/sponzorom/štagod mogao da pruži bolje partije, to samo bob zna. Oni imaju šta imaju, mi isto.Mislim da dobijamo, jedno 15 razlike. Pribojavao bih se više, ali se pouzdam pre svega u Dudu i Krleta kao vođe ekipe, a onda i u to što su neki od ovih par momaka bili ladni ko taštin osmeh u nekim bitnim trenutcima - rašić sinoć sa penala, na primer.

trifke
Zora rudi, dan se beli... :P
hvala za kostur:))))znaci ukoliko budemo prosli nase tradicionalne prijatelje HRVATE....sledeci protivnik su tradicionalni prijatelji GRCI (valjda cemo imati dovoljno stolica za njih), a potom tradicionalni prijatelji TURCI...na kraju nas cekaju SAD....pa zlato je REALNOST:))))

pacey defender

Hrvatima je Popović najbolji strelac na turniru, to me je baš iznenadilo. Planinić je u sličnoj banani kao i Tepić kod nas.Krstić će Tomiću da objasni neke stvari pod košem, i to će biti osnovna naša prednost.

trifke
ne znam čemu ova fama zvana "bolji su od onoga kako igraju" ? Posle 5 utakmica, mislim da možemo da kažemo da je bilo koji tim dobar onoliko koliko dobro igra. Da li je taj tim, sa drugim selektorom/pripremama/sponzorom/štagod mogao da pruži bolje partije, to samo bob zna. Oni imaju šta imaju, mi isto.Mislim da dobijamo, jedno 15 razlike. Pribojavao bih se više, ali se pouzdam pre svega u Dudu i Krleta kao vođe ekipe, a onda i u to što su neki od ovih par momaka bili ladni ko taštin osmeh u nekim bitnim trenutcima - rašić sinoć sa penala, na primer.
da je meni neko pricao da ce Tepic biti ovako ocajan, a Rasic hladniokrvni ubica na bacanjima rekao bi mu da je lud, ali....ali zar mi nismo izgubili od Nemacke (Duda je bio na klupi), koju je cak i Angola porazila....elem, mislim da su Hrvati bolji tim od Nemaca, i kako nas je skupo kostala losija partija protiv njih (istina bez Krleta i Tea...) tako nikako ne sme da bude opustanja ni kada su Hrvati u pitanju, koji ce sigurno biti opasniji upravo zbog cinjenice sto su autsajderi, a na drugoj strani su Srbi...sa konstatcijom da su dobili Iran i Tunis ispada da su oni grupa gradjana...nema sumnje da mi jesmo jaci tim, da smo favoriti, ali pritisak je veliki, mnogima je to prvi Mundobasket, udje li se u egal zavrsnicu i penale...setimo se kako je taj Tomas igrao nadahnuto protiv partizana....takodje koji sportista se predaje unepred...izjave gde nas oni proglasavaju favoritima, mogu samo da nas uspavaju i prevare...Hrvati sigurno ne misle da su bez sansi, ali ne budemo li drzali tenziju na maksimalnom nivou, mozemo prerano kuci....a Tijanic uzeo akreditaciju za Istanbul i sad zamisli da toliki put predje da bi gledao jednu tekmu....mislim uzas....:)