Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

drago mi je da si mogao da ga uhvatiš. nadam se da ste i malo pričali jer je druželjubiv i prijatan sagovornik. drugari smo na fb-u javim mu, ali sumnjam da ima potrebe da se dovode pre sledeće godine. taj novi gitarista me brine. mora da se ukrti ili da zovnu hamdalu nazad.

 

fotka iz klisure pre skoro god dana:

35426108606_51e35d3cb9_k.jpg

Link to comment

Možda nije na odmet ponovo skrenuti pažnju na jedan detalj koji će sprečiti zabune. Beogradska arena na Novom Beogradu dugo vremena je nosila naziv Kombank arena. Možda je nekima promaklo da je promenjen sponzor i da se ona sada zove Štark arena, a da se renovirana Dvorana Doma sindikata na Trgu Nikole Pašića sada zove Kombank DVORANA (dakle ne ARENA). Verujte, mnogi su sad dovedeni u zabunu, čude se zašto neki muzičari drže koncert u ogromnoj areni na Novom Beogradu, a u stvari se radi o Kombank dvorani ...    

Link to comment
On 28.4.2018. at 10:55, bad music for bad people said:

41683856072_ee32de69fa_z.jpg?w=768&ssl=1

 

Ulaznice Pub Brod i KC Grad

Trodnevna karta do 15. maja: 3400
15. maj – 13. jun: 4000
14. jun: 4500

Prvi dan:
Do 15. maja: 1200
15. maj – 13. jun: 1400
14. jun: 1600

Drugi dan:
Do 15. maja: 1600
15. maj – 14. jun: 1800
16. jun: 2000

Treći dan:
Do 15. maja: 1200
15. maj – 15. jun: 1400
16. jun: 1600

BAD MUSIC Boogaloo #2 FB event
BAD MUSIC Boogaloo #2 treći dan FB event

https://badmusicforbadpeople.com/bad-music-boogaloo-2/

evo i par spotova:

 

 

 

 

 

 

Edited by bad music for bad people
Link to comment
On 16.4.2018. at 10:32, Apollo Creed said:

jbgica Bad,ove careve si ladno mogao i na festival da pozoveš...1 razbivanje!!

istina, ali sad je dockan za bugalu ;) biće ponovo vrv početkom 2019. inače sviraju na ovom festivalu koji šije sve druge i gde ću da debitujem za mesec dana:

 

27055661487_1de8602e00_b.jpg

 

http://rautoakfest.com/

 

 

Link to comment
Drugi deo koncerta Yo La Tengo da se unotira među najbolje muzike odsvirane u Beogradu.
 
To dođoh da kažem. Rastur.
Link to comment

 

Počelo je kao katastrofa. Zakasnio sam na koncert. Ne svojom krivicom. Na karti je pisalo 21h. U petak sam siguran da sam proverio na sajtu Doba, pisalo je 21h.

Stigao sam u 20:45. Kažu da se na dan koncerta pojavilo na sajtu Doba da počinje u 20:00. Koncert je počeo u 20:15. Propustio sam pola sata i morao da se probijam napred.

Veliki minus za organizaciju!

 

Koncert za pamćenje. Drugi deo je bio nestvarano dobar. Kako mi je prijala Flying lesson sa Joy Division uticajem.

Obrade za kraj su bile: Can't Seem to Make You Mine (Seeds cover), Here Comes My Baby (Cat Stevens Cover) (horski sa publikom), i Yellow Sarong (The Scene is Now cover).

Kupio majcu (tamno sivu), slikao se sa Irom.... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by klimt
Link to comment

Da, to sa početkom je bilo baš glupo. Ja sam vidjeo post na fb dan dva prije koncerta da počinje u 8, na kartama (kupljenim prije ne više od nedelju dana) je i dalje pisalo 9.

Unutra nije bilo baš prijatno, prilično vruće i zagusljivo, ali sam koncert je bio sjajan. Nisam očekivao da će svirati Stockholm Syndrome, Tom Courtenay, a pogotovo ne Here Comes My Baby ili Yellow Sarong. Tom Courtenay mi je možda bio i vrhunac večeri.

Link to comment

i ja sam pogubljeno došla u 9

rekli su mi da nisam ništa propustila u prvom setu

drugi je bio vrlo obuzimajući :) kao neki mali trans

(možda zato što sam stajala u oblaku trave sve vreme)

i bis je bio dražestan, da

scena kao moja soba nekad <3

 

 

Link to comment
25 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

pogotovo ne Here Comes My Baby ili Yellow Sarong.

 

Dve sa Fakebooka, zaista neočekivano.

 

Za beyonce: Na donjem snimku ono što se uglavnom vrti u prvom setu. Sve sa novog albuma koji je sasvim ok.

 

 

Link to comment

Nisam neki fan... al prvi deo je bio jezivo dosadan. Drugi je bio ok. Nisam bas previse impresioniran. Poseta je bila impresivna, organizator da trlja ruke.

Ozbiljno se razmišljam da vise ne idem na koncerte u DOB-u...aj onu vrucinu i mogu da podnesem nekako, al svaki put iste zajebancije sa šankom-ne.:fantom:

 

Link to comment

odlican drugi set

ista stvar sa kartom i vremenom desila se i za kraftwerk, tako da sam pocela da provjeravam termin pocetka koncerta na sajtu mjesta na kome se on odrzava, odnosno popularnog venue-a.

Link to comment

ja sam podelila tekst iz blica u kome pise da pocinje u 8 sa nekoliko prijatelja, i oni su opet dosli u 9 :D (toliko o blicu ili o prijateljima - od toga i jedan cija je omiljena i dugo ocekivana last days of disco, koju je, naravno, propustio)

sto se mene tice, prvi deo sam saslusala, u drugom sam prilicno uzivala. dobila opkladu protiv koalicionog da ce svirati pass the hatchet... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...