Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

prekjuče mi je gospođa došla iz beograda. sačekah je u lazarevcu a ona k'o iz topa:

"zamisli, peronska karta na BASu košta 180 dinara!". išla je onom lastrinom linijom uz busplus.

Edited by djordje geprat
Link to comment
prekjuče mi je gospođa došla iz beograda. sačekah je u lazarevcu a ona k'o iz topa:
"zamisli, peronska karta na BASu košta 180 dinara!". išla je onom lastrinom linijom uz busplus.

Koliko?
Pa oni nisu normalni jbte...
Treba da idem uskoro do Šiljakovca, znaš kad ću da im dam 180 dina da bi samo ušao na peron. Crkli dabogda!
Ima valjda taj 581 stanicu i kod Palate pravde?
Link to comment
33 minutes ago, Frank Pembleton said:


Koliko?
Pa oni nisu normalni jbte...
Treba da idem uskoro do Šiljakovca, znaš kad ću da im dam 180 dina da bi samo ušao na peron. Crkli dabogda!
Ima valjda taj 581 stanicu i kod Palate pravde?

esmo beshe po shiljakovcu teli da bijemo onomad? :hihi:

Link to comment
prekjuče mi je gospođa došla iz beograda. sačekah je u lazarevcu a ona k'o iz topa:
"zamisli, peronska karta na BASu košta 180 dinara!". išla je onom lastrinom linijom uz busplus.
Odavno sam prestao da plaćam taj harač, pre svega jer su bezobrazni. Ispratiš nekog do stanice i ne dozvoljavaju da doneseš prtljag do busa, već traže žeton.
Evo vam ga žeton, sad čekam bus na drugom mestu!

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Link to comment

vratih se u grad i raspitah. u beogradu bez plaćanja peronske karte ulaze imaoci pretplatnih karata za bar 3 zone i mi preko 65. neko na ulazu na peron očitava da li BUSPLUS važi za taj mesec. u lazarevcu, na ulaz na peron moram pored kartice da pokažem isečak dobijen kod uplate na trafici. ako ga nemam, u lazarevcu će mi otštampati kopiju.

EDIT: zaista na stanici piše da je peronska karta 180 dinara. u lazarevcu mi reče čo'ek da je kod njih 50.

Edited by djordje geprat
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...