Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

mmm. ima aplikejshn. jel volite? duzmem?

 

jel kaze samo kad krece ili i kad je blizu? meni treba da je blizu, nek krene kad oce :lol:

 

 

 

edip. samo kad krece. necu to. dajte mi neshto drugo. sad kad sam elektrifikovana.

Edited by gospa buba
Link to comment
13 minutes ago, gospa buba said:

mmm. ima aplikejshn. jel volite? duzmem?

 

jel kaze samo kad krece ili i kad je blizu? meni treba da je blizu, nek krene kad oce :lol:

 

 

 

edip. samo kad krece. necu to. dajte mi neshto drugo. sad kad sam elektrifikovana.

 

Pa za to imaš zvaničnu Apexovu BusPlus aplikaciju. To koristiš umesto kucanja onih SMS poruka.

 

https://www2.busplus.rs/lt/android-bus-plus-aplikacija

 

Link to comment
Just now, gospa buba said:

a jel koshta ko esemes ili drugachije?

 

ja sam potpuno zaboravila da i iz te oblasti treba da se unapredim.

 

Ne košta ništa. Tj. njima ništa ne plaćaš, trošiš podatke u svom mobilnim paketu (ili ne trošiš ako si nakačena na wifi).

 

Link to comment

Zaslužuje ocenu vrlo dobar 4+. Ume ponekad da trokira, ali baš. Ili ne radi sistem uopšte, ili ne pokazuje sve linije koje staju na toj stanici, ili jednostavno ne pokazuje neko vozilo (kao nema ništa, a bus pred tobom). No rekao bih da 80% vremena radi dobro.

Link to comment
Just now, hazard said:

Zaslužuje ocenu vrlo dobar 4+. Ume ponekad da trokira, ali baš. Ili ne radi sistem uopšte, ili ne pokazuje sve linije koje staju na toj stanici, ili jednostavno ne pokazuje neko vozilo (kao nema ništa, a bus pred tobom). No rekao bih da 80% vremena radi dobro.

to se deshava i na esemes. da ti pokaze genija koji ide u garazu i nece da stane, ili da ti pokaze 48 stanica iz ledina, a bus evo ga :lol:

 

dakle nije mi to problem veci nego inache. idem da instalishem. tenksic.

Edited by gospa buba
Link to comment
3 hours ago, levi said:

jel može ta zvanična da se namesti da pokazuje koliko stanica je udeljen autobus, kao esemes, a ne onako nedefinisano mapi

ne, može samo da pokazuje koliko je km udaljeno vozilo od stanice

Link to comment
3 hours ago, hazard said:

Zaslužuje ocenu vrlo dobar 4+. Ume ponekad da trokira, ali baš. Ili ne radi sistem uopšte, ili ne pokazuje sve linije koje staju na toj stanici, ili jednostavno ne pokazuje neko vozilo (kao nema ništa, a bus pred tobom). No rekao bih da 80% vremena radi dobro.

 

Meni laiku tada deluje da je problem u autobusu- ne radi mu sistem ili sta vec, pa ga aplikacija ne vidi.. A da ume da zabaguje, ume.. Onda kucam sms. Generalno odlicna stvar, pogotovu kad si negde gde zavisis od jedne linije i ako je napolju minus :) 

Link to comment

Nekad je verovatno problem u busu, ali nekad i ceo sistem trokira. Često kada ne radi aplikacija, ne radi ni SMS, znači problem je u ,,centrali" koja skuplja i šalje podatke, a ne u interfejsu s korisnikom (bilo aplikaciji ili SMS servisu).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...