Jump to content
IGNORED

Ribolov


kapetanm

  

51 members have voted

  1. 1. treba li zabraniti sportski ribolov

    • da
      14
    • ne
      26
    • svejedno mi je, ne interesuje me
      11


Recommended Posts

  • 6 months later...

neverovatno da ne mogu nigde u beogradu da nadjem bolognese stap koji mi treba. jel drzi neko shimano stapove?! zvao sam milion radnji, i ne samo u bg-u i nisam pronasao ono sto mi treba.ovo trazimhttp://www.topfish.rs/oprema-za-ribolov/stapovi/bolonjez-stapovi/shimano-bolonjezi/bolonjez-stap-shimano-technium-cx-te-5-samo TE 3 ili TE 4, tezina bacanja 3-15 grama.

Link to comment

nema u formaxu sigurno. verovatno cu da odem do pancevca ili cu negde na dole kod mene posto ovde vise prodaju teze stapove.

Link to comment

gledao sam to. ne znam kakav je ovaj nexave od 6m?! to je jedini koji odgovara mojim zahtevima, ali mislim da je technium bolji, barem sam tako cuo.ovaj je od 5m, izgleda da nema od 6.

Edited by kojot
Link to comment

Sad sam zaboravio - gde bi da pecaš, ovde, oko Bgd-a ili kod tebe? Ma taj od 5 m vrši posao. Samo da ovo čudo od plime prođe, planirao sam uskršnji izlet, sad mi to smeta

Link to comment

kod mene dole, na moravi. tamo petica nije dovoljna, moram da zabacujem dalje i da kocim plovak. neverovatno da ne mogu to da nadjem, barem sam otkrio da je trziste otvoreno i da se organizuje neki biznis, samo kada bi imao para... :D

Link to comment

pa verovatno jeste samo sto mi je to dodatno cimanje :D danas je sajam ribolova u nisu, poslao sam druga da ode i da mi nadje stap.

Link to comment

e nikakvo cimanje nije, sat vremena posla u vrh glave ako neces da nosis kod majstora, jos ako nadjes neke lepe lagane jednostopalne provodnike onda imas i djekpot :D

Link to comment

da, ali ja to ne znam da odradim, a drug koji zna nije tu. nasao sam neki kontakt, imaju stap koji mi treba. nadam se samo da ce vodostaj biti ok i da ce se morava izbistriti. samo da riba radi i uzivancija :)Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...
"Pričati javno da truješ pse i da stavljaš zihernadle u meso psima je bolesno i za svaku osudu javnosti! Ovakvim bolesnicima je mesto na psihijatriji, a ne na televiziji", glasi tekst peticije.Komentari korisnika interneta su svi do jednog negativni, pa je Vendi okarakterisana još i kao "osoba opasna po okolinu" i "monstrum".
Pa ovo je strasno sta rade jednoj sportiskinji
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...