Jump to content
Sign in to follow this  
Venom

2. kolo Srbija - Nemacka

47 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

kim_philby

meni se ovo nimalo ne dopada.

pp34

pogresno rotiraju u odbrani skroz ... iako sarenac tvrdi suprotno :mellow:

tsva
:isuse: :isuse: :isuse: kao da gledam Sacramentocenim da ce Duda u poluvremenu morati da upotrebi i neke vaspitne metode

Vasilij Zajcev

organizacija napada i odbrana 2na2 nam je ocajna

Кристофер Лумумбо
meni se ovo nimalo ne dopada.
pa mi smo imali problema da organizujemo napad i protiv oslabljene kine u beogradu kada je teodosic na klupi. sve ce to doci na svoje mesto kad se on vrati.

Venom

Ja ne mogu da verujem koliko smo slabi u igri 1 na 1. Cak i Nemci posle svakog pika napadaju kos, a nasi kao neke strine se kilave, ne znaju sta ce. Tepic ima i visinu i brzinu i snagu, udji pod jebeni kos i zavrsi kad imas priliku. Pobogu.

tkd7334

Hm, sere malo Svabe, ali mi igramo poprilicno bezidejno u napadu, ne ide lopta od coveka do coveka dovoljno brzo. Mogli bi i da zavrse nesto kad udju u reket umesto da stalno traze nekog na trojci, posebno Tepic i Bjelica...Lose prvo poluvreme ali ce Duda sigurno napraviti par promena u drugom.

Timmy

Nema razloga za kuknjavu. Lose jedno poluvreme. Nema veze. U drugom ce sve doci na svoje.

Dziber

ovo ne valja nista.. nekakav mali debeljko 'safaric' ih puni :isuse: tepic totalon odsutan.

teacher

Ovaj kepoš nam je napravio najviše problema zajedno sa onim žutim. Henri Rolins na klupi Nemačke zna šta radi. Odlično vodi utakmicu i može se vrlo lako desiti da izgubimo. Ono što me nervira je da nas pune ograničeni igrači kao ovaj Kris Mcnaughton.

Shan Jan

Realno, sa izuztekom tepica ovi igraci igraju u napadu kako su igrali i u Poljskoj, samo sto fale Krle i Tepic. Ali odbrana :isuse: Prodori, 2na2, zaboravljanje igraca...svega ima. Sad ce duda da nalupa par samara i bice bolje :)

Mauci

Ovaj Schaffartzik je odlican suter, na proslom EP je blistao. Trebamo ih pridaviti u prvih 5 minuta, inace bi moglo biti gusto do kraja.

harper

Napad. :isuse: Odbrana 2 na 2. :isuse: Onaj mali Safarcik je izbusio Markovica k'o kantu i pokazao tu njegovu cuvenu odbranu. Markovic ga cuva daleko tri sekunde pre kraja napada i ovaj mu, naravno, pripali trojku. Pa, sta si mislio da ce da uradi, govedo. Doduse ni Tepic se nije proslavio u cuvanju nemackog rezervnog pleja, s tim sto je u zadnjem napadu ovaj napravio svetske korake.Sreca sto se Keselj makar malo iskazao inace bi Bjelica igrao citavo drugo poluvreme. Tepic katastrofa, samopouzdanje mu se vuce po parketu.Treba ovo da dobijemo na odbranu, a to ce tesko ici ako im ne uhvatimo pik. Sut spolja uglavnom branimo dobro. Ovo je ta utakmica na kojoj moze da nas kosta ona glupava tuca u Grckoj i ako je pregrmimo na konju smo.

Musky

nadam se da je tepić navuko trenerke...nada da preuzimamo igru je kada smo počeli da ih punimo faulovima pod košem,ali smo onda dodatno usporili tranziciju lopte sa tepićem.mora brže ta lopta ...ajmo lazari...

hattori

nista dok novica ne preuzme stvar u svoje ruke.a mozda i par dudinih vaspitnih trgne tim iz letargije.

Sign in to follow this