Jump to content
Sign in to follow this  
Venom

2. kolo Srbija - Nemacka

47 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

Venom

RTS kaze u 18:00, tako je bilo i najavljeno, ali na sajtu pise 19:00 (GMT+3). S obzirom da smo mi GMT+1, ili je greska ili... ne znam - Turci ne koriste letnje racunjanje vremena?

Feindouno

Osamnaest casova.

Alphons

Glasao za naše. 1 pitanje - gledao sam delove tekme Argentina - Švabija, pa me zanima nešto, ako je neko gledao ceo meč - jesu Argentinci slabiji nego očekivao, ili su Nemci jači.Prosto, očekivao sam lakšu pobedu Argentine.

tkd7334

Istrosena Argentina, mada nisu losi Nemci. Disciplinovani su, uigrani i igraju cvrsto.

MachineGunEtiquette
Glasao za naše.
Ajde!? :D

Djolle
RTS kaze u 18:00, tako je bilo i najavljeno, ali na sajtu pise 19:00 (GMT+3). S obzirom da smo mi GMT+1, ili je greska ili... ne znam - Turci ne koriste letnje racunjanje vremena?
Mali off:Ovo do skoro ni ja nisam znao, pa sam se informisao kad sam hteo da saznam kad pocinje neki Djokovicev mec... Uglavnom, na GMT ne utice letnje pomeranje vremena, ono je uvek isto. To dovodi do nelogicnosti da je vreme na satovima ljudi u Londonu isto kao i GMT ali samo zimi, dok se leti razlikuje za 1 sat. Evropske zemlje (ukljucujuci i Tursku) poslednje nedelje marta pomeraju vreme za 1 sat unapred, a poslednje nedelje oktobra ga vracaju. Mi jesmo GMT+1, ali leti treba dodati jos 1 sat na GMT da bi se dobilo vreme kod nas. Sa juznom hemisferom je jos veca zbrka, zbog obrnutih godisnjih doba, pa je recimo Kanbera GMT+10. Medjutim, vreme se tamo odnosu na Grinic razlikuje leti (nase leto)za 9, a zimi za 11 sati. Edited by Djolle

Venom

Znaci Turci su GMT+2, ali su sad privremeno GMT+3? A mi privremeno GMT+2? Nauci covek nesto novo svaki dan... U sustini i nije nelogicno, jer ne pomeraju sve zemlje pretpostavljam, niti sve pomeraju u isto vreme (u to sam siguran).

dare...

Meni su lično zanimljive visoke i vrlo pokretljive postave bez klasičnog centra... -Sa četvorkama: Mačvan 204cm, Savanović 204cm, Novica 205cm i još višim trojkama Bjelicom 208cm i Kešeljom 206cm uz Markovića i Tepića koji su negde tačno na 200cm.Visoko, brzo i borbeno uz puno skokova i preuzimanja, gde više ne mož`da pohvataš ko tu šta igra i ko koga čuva i preuzima... Eto protivnicima, domaći zadatak...EDIT:Ovaj Kešelj, stvarno jes malo tupaviji, ali je brate atleta samo takav, od 206cm koji je brz, dobro skače i ima dobar šut...`ebi ga... Ne mož`da ima baš sve... A Duda ga možda i nauči i košarku da igra...

Edited by dare...

Musky

nemci su imali dobar rezon sa argentinom;umesto da se od starta njihovi visoki igrači rvaju sa obertom i skolom pod košem,probali su da ih otvore šutevima sa distance.sa sporadičnim uspehom uspeli su samo da unervoze argentincei da im dodatno rašteluju klimavu odbranu ali sem grinanije imao ko to da puni, a izlazak prvog pleja (smarača)oporavio je argentinu.veliki minus pred utakmicu sa nama je što su se prilično istrošilia nisu razigrali šutere.tako da im samo preostaje da nam pritiskaju centrai na toj poziciji ubrzaju rotaciju igrača.šansa za kešelja (ako bude ulazio) da demonstrira fizikalijuna sebi ravnim i da se opere za one grabulje koje je izvuko iz dupeta na prvoj.od njega jedino teo mož da napravi all round stone cold killer igrača....bar sa Džordancima.

Venom
Meni su lično zanimljive visoke i vrlo pokretljive postave bez klasičnog centra... -Sa četvorkama: Mačvan 204cm, Savanović 204cm, Novica 205cm i još višim trojkama Bjelicom 208cm i Kešeljom 206cm uz Markovića i Tepića koji su negde tačno na 200cm.Visoko, brzo i borbeno uz puno skokova i preuzimanja, gde više ne mož`da pohvataš ko tu šta igra i ko koga čuva i preuzima... Eto protivnicima, domaći zadatak...
Juce smo bas mnogo preuzimali. Bas me zanima da li neko ima ovde dovoljno strucan da da svoje misljenje kako ce to da funkcionise protiv Argentine, koja 90% vremena trazi nekog ko je izasao sam iz bloka.Osim onog klinca, a ni on se nije bas mnogo guzio, Nemcima skoro niko ne igra unutra.

Djolle
Znaci Turci su GMT+2, ali su sad privremeno GMT+3? A mi privremeno GMT+2? Nauci covek nesto novo svaki dan... U sustini i nije nelogicno, jer ne pomeraju sve zemlje pretpostavljam, niti sve pomeraju u isto vreme (u to sam siguran).
Bas tako. GMT se ne pomera, a letnje vreme steluju kako se kome svidja(EU, USA, Kanada, Australija...)

kim_philby

dajte neki stream a da nije balkansport.

Timmy

Ova utakmica ce pokazati ko je ubedljivo najjaci u grupi.Razguzicemo Svabe 20-30 razlike.atdhe rojadirectaova 2 obicno budu dobra. Al bolje sacekaj KojotaEdit: Miloje :Hail: i Picka :isuse: u studiju.

Edited by Timmy

kim_philby

hvala timmy. atdhe na kraju ispostovao.za sada nikako da im se odlepimo.

tsva

mucimo se u napadu tj nemamo sutera

Sign in to follow this