Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Grupa C

Ko završava kao prvi u grupi  

24 members have voted

1. 1. Ko završava kao prvi u grupi

Recommended Posts

Delija67

U Grupi C takmičenje će se održati u dvorani Ankara Spor Salonu u Ankari. Učestvuju Grčka, Kina, Obala Slonovače, Portoriko, Rusija i Turska.

Dziber

GREECE CHINA 65-64 3Q

Кристофер Лумумбо

sudi belosevic :lol:

Joe D

Ni jedan stream nece da mi pokrene :(

kralj

Koja divlja kosarka...

Joe D

Kineski Magic :Hail: Jel igrao uopste protiv nas, ne secam se?

Calavera

Drze se Kinezi, nema sta.

Кристофер Лумумбо
Koja divlja kosarka...
ovo sto sam odgledao u poslednjoj cetvrtini je super. ne moraju stalno da cede sat do poslednje sekunde. kinezi igraju odlicno.

MrX

Dajte ljudi, Kinezi imaju maksimalno jedno dodavanje po napadu, ko se prvi dokopa lopte sutira, trojka o tablu, sledeca tri napada se sutiraju u petoj sekundi sa sest metara, i, sto je najtuznije po Grke, drze egal 39 minuta.

Кристофер Лумумбо

pa takva igra ih je dovela u poziciju da pobede grcku. mogli su pametnije da odigraju na kraju ali ja sam prilicno zadovoljan onim sto sam video.ne znam kako im se zove trener ali cenim da je amerikanac.@joenije igrao protiv nas. barem se ja ne secam.

Joe D

Da li stvarno neko misli da bi Kina mogla kontrolisanim pozicionim napadom da ne izgubi od Grcke 30 razlike? Oni su igrali ono sto su morali, i zamalo uspeli da naprave iznenadjenje.

Feindouno

Turci ce dobiti Slonove izmedju 50 i 100 razlike.Drogba ne igra :(edit: Turci razbili Obalu Slonovace 39 razlike. Centri su im uzasno spori i pogubljeni, ocekivala se dominacija posto Slonovi imaju samo jednog igraca preko 210 ali i taj jedan im je nalupao banana kao nezdrav.Imace velikih problema sa ozbiljnim reprezentacijama ako ovako nastave.

Edited by Feindouno

Feindouno

Sjajni dvojezicni tajmauti Obale Slonovace. Jonathan Kale jedini ne govori francuski tako da trener prvo isprica njemu na engleskom pa onda ostalima :)

goodkat

Porto Riko dobio prvu četvrtinu protiv Grčke, odlično se drže za sada, 23:21.

Sign in to follow this