Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Grupa B

Ko završava kao prvi u grupi  

35 members have voted

1. 1. Ko završava kao prvi u grupi

• Brazil
      3
    • Iran
      6
    • Sjedinjene Američke Države
      25
    • Slovenija
      0
    • Tunis
      0
    • Hrvatska
      1

Recommended Posts

Delija67

U grupi B takmičenje će se održati u dvorani Abdi Ipekči u Carigradu. Snage će odmeriti Brazil, Iran, Sjedinjene Američke Države, Slovenija, Tunis i Hrvatska.

Mauci

Cak 3 hiljade slovenackih navijaca je u Istanbulu :blink:Tunizani simpaticno smesni, njihov najbolji igrac je 196cm visoki PF. Ali zato imaju centra od 216cm. A i upravo su zabili trojku sa sredine terena :D

Feindouno

Drze se oni na ispod 10 vec predugo angry.gif

Mauci

Jako su brzi, proslo im je nekoliko ulaza i uslo par trojki. Trebali bi da padnu.

Feindouno

Padnuse :)

Mauci

Da :)Nije bilo 30 kao sto sam mislio ali dobro, prvi single je prosao. Inace, ogromna razlika u kvalitetu, moglo je biti i 40 razlike da su Slovenci zapeli. Ovako se i Vidmar pokazao da moze biti koristan.

Feindouno

"Fascinirani su suci Amerikancima i onda im pustaju sve, mogu se setati..." :Hail:

ΟΛΥ

braca se drze, imaju brdo skokova u napadu :)cak i antologijsko™ vodjstvo

Edited by ΟΛΥ

Dziber

Slavko Ćensi Bilaps :Hail:

ΟΛΥ

raspad, 6 poena u drugoj...

tkd7334

Amerikanci sabijaju, Hrvati igraju basket - kosarku su izgleda zaboravili.

clever bastard

dobro,bar su uspjeli okusiti radost loptanja pod obrucima sa drim timom

pacey defender

Ne znam koliko ima smisla donositi neke preterane zaključke nakon meča sa najboljom ekipom na prvenstvu, ali meni se čini da su Popović i Kus ovde skroz nepotrebni. To zaključujem i na osnovu nastupa na EP u Poljskoj. Popović je igrač u rangu Marinovića, a Kus je Kecman u pokušaju.

Кристофер Лумумбо
Ne znam koliko ima smisla donositi neke preterane zaključke nakon meča sa najboljom ekipom na prvenstvu, ali meni se čini da su Popović i Kus ovde skroz nepotrebni. To zaključujem i na osnovu nastupa na EP u Poljskoj. Popović je igrač u rangu Marinovića, a Kus je Kecman u pokušaju.
pola igraca hrvatske reprezentacije su mediokriteticekam da odgledam tekmu na HRTu (23:55)

pacey defender
pola igraca hrvatske reprezentacije su mediokriteticekam da odgledam tekmu na HRTu (23:55)
ide na rts2. kraj druge četvrtine.edit; ili hoćeš da slušaš slavka :D Edited by pacey defender

Sign in to follow this