Jump to content
Sign in to follow this  
Feindouno

Virtuelni Selektor

Recommended Posts

shimpr

Plejmejker Domingos Bonifasio AngolaBek Jaka Klobučar SlovenijaKrilo Mika Vukona Novi ZelandKrilni centar Novica Veličković SrbijaCentar Aleks Marić Australija zao mi je sto nije bilo mesta za aciku rasica, milenceta tepica, krleta, kostu kosticu perovica i erdena...zao mi je i sto nije bilo mesta carcarisa...mnogo sam ga zagotivio otkad je iznabadao keselja

Кристофер Лумумбо

jaka lakovic, kirk peni, bojan bogdanovic, milan macvan i hadadi.marselinjo uertas, gordon, bjelica, nilsen i traore

Daddy Cool

B921) Raske, Fridzon, Durent, Carcaris, Vaskez2) Lakovic, Safarcik, Durent, Rejes, LoncarMondo1) Kalnietis, Durent, Nahbar, Banic, Carcaris2) Tunceri, Durent, Jagodnik, Savanovic, Mahinmi

radar

Ako niste primetili na B92 mogu da se prijave 3 ekipe.

Mauci
Ako niste primetili na B92 mogu da se prijave 3 ekipe.
VAŽNE NAPOMENE: Svaki učesnik igre može da prijavi maksimalno dve ekipe. Proveru ćemo vršiti na osnovu IP adresa i ostalih podataka unetih prilikom prijave učešća.

johnnioza
VAŽNE NAPOMENE: Svaki učesnik igre može da prijavi maksimalno dve ekipe. Proveru ćemo vršiti na osnovu IP adresa i ostalih podataka unetih prilikom prijave učešća.
http://www.b92.net/sport/turska2010/vesti.php?yyyy=2010&mm=08&dd=27&nav_id=454579naknadna promena, verovatno su zaboravili da isprave u pravilniku.bili su dobri i prvi sati selektora, stavili igrače s prošlogodišnjeg evropskog prvenstva Edited by johnnioza

Mauci

Ups, promaklo mi.

Delija67

B92Rasic - Navaro - Almeida - Skola - CendlerKalates - Almeida - Durant - Gonlum - VarezaoMondoLjulj - Grin - Turkoglu - Gutijeres - SantijagoNavaro - Durant - Kajmakoglu - Andric - Mahinmi

Edited by Delija67

Feindouno

Miami:Lakovic - Dagles - Delfino - Nilsen - TraoreMiami II:Bikov - Peni - Famutimi - Vroman - LoncarMiami III:Markovic - Gecevicius - Iguodala - Scola - Loncar

stejsi

dodao treću nebuloznu petorku na b92: davari (iran), barbosa, kešelj, skola, čendler. očekujem plasman izmedju 1542. i 4883. mesta. murph.gif

Bane_V

Fei car sa Majami timovima! :D Vesam Al-Sus - Nizar Kniua - Kevin Durent - Milan Mačvan - Mark GasolAdam Gibson - Filip Džons - Renaldo Balkman - Novica Veličković - Kevin LavRoko-Leni Ukić - Rajan Bel - Lamar Odom - Erve Lamizana - Makrem Ben Romdane

Edited by Bane_V

Tinman

Jel ovaj Ali Traore takav krs kad sam ga izgleda samo ja uzeo?

Töölönlahti

Mene je iznervirao u prošlom virt. selektoru, sad neću da ga biram iz principa. <_<

chenejac

malo sam istrazivao i cini mi se da ce onaj iranac plej davuri da nabaci nesto poena, a bas je jeftin. u trecem timu nisam potrosio ni sve poene. delfino mi je glavni pik za ovo prvenstvo. stavio sam ga u svim timovima i u onima na mondu. najveca nepoznanica mi je ovaj morais, ne znam ni za koga igra.davudi-delfino-jasaitis-macvan-tomicdavari-morais-delfino-velickovic-varezaodavari-delfino-mingas-velickovic-gasol

Have_Fun

2: pridjioni, fridzom, keselj, rejes, asik3: lakovic, delfino, igodala, carcaris, vaskes

Sign in to follow this