Jump to content
IGNORED

Žiga


harper

Recommended Posts

:Hail: mora u Herthu, da sa Markom Classom teroriše protivničke odbrane širom Bundeslige.
To ne bi bilo fer za ostale ekipe.Ko da u tenisu u timu imas Nadala i Federera...Brzo bi dosadilo... Edited by MiddleClass
Link to comment

žigić spasio one koji ga teraju

žigić spasio one koji ga terajuCetvrtak, 20. decembar 2007. 01:02Nikola žigić spasio je u sredu uveče blamaže, a možda i otkaza one koji su nedavno procenili da je višak i da se ne uklapa u koncepciju rada u klubu.Trener Kuman i njegov tim pomoćnika iz Valensije mogu da odahnu. Zahvaljujući srpskom napadaču ovaj klub spasio se blamaže u četvrtoj rundi Kupa Kralja protiv Real Uniona - 2:1 (0:1).Valensija je na meč s trećeligašem došla sa šest mečeva bez pobede i bez postignutog gola (!), u 11. minutu gubila je sa 1:0 i stvari su mogle da postanu samo gore...Onda je posle sat vremena mučenja, Kuman ubacio Nikolu žigića u igru umesto indisponiranog Hoakina, a ovaj mu se "zahvalio" sa dva gola, s kojima je Valensija ostala u trci za trofejom koji bi koliko-toliko mogao da spase sezonu, posle silnih posrtanja u Primeri i Ligi šampiona.Samo tri minuta po ulasku u igru žigić je plasirao loptu pored golmana Otermina, na lep pas Silve.Bio je to prvi gol Nikole žigića u dresu Valensije, od kada je pre četiri meseca došao iz Rasing Santandera. Medjutim, važnije za Valensiju je podatak da je to bio prvi pogodak ekipe posle 600 minuta neuspešnih pokušaja da se dodje do gola protivnika!Deset minuta kasnije, žigić se vešto oslobodio dvojice pratioca i "poklonio se" na centaršut sa desne strane za potpuni preokret.Već u sledećem napadu, srpski centarfor mogao je da zabeleži het-trik za svega 15 minuta u igri, ali je Otermin krajnjim naporima uspeo da zaustavi njegov šut.Valensija sada, bez brige, dočekuje revanš na svom terenu za dve nedelje, a da li će se žigićev status "neprilagodjenog" kod trenera Kumana promeniti posle ovog meča, zna samo Holandjanin.(MONDO)

Link to comment

"Deset minuta kasnije, žigić se vešto oslobodio dvojice pratioca i "poklonio se" na centaršut sa desne strane za potpuni preokret." :blink::lol: Glupi Mondo...Dao je gol nogom sa 10-15 metara...

Link to comment

Ahahahhahahha, ja se još čudim otkud Valensija igra sa Realom, mislim se da li sam lud, da nije neki kup/superkup ili šta već i čudim se jer se svugde priča samo o meču sa Barsom, kad ono Real Union, iliti Kralj Sindikat :DDno! :)

Link to comment
Ahahahhahahha, ja se još čudim otkud Valensija igra sa Realom, mislim se da li sam lud, da nije neki kup/superkup ili šta već i čudim se jer se svugde priča samo o meču sa Barsom, kad ono Real Union, iliti Kralj Sindikat :DDno! :)
tacnije kraljevski sindikat
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...