Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

može ovaj bicikli?
Ne! Mora da bude roadbike, ručke na dole obavezno.
zna malkin! kuce vec usvojio, kola nisu tolko stara, al nisam ni zafarbo de sam lim radio, pirsing imam (princ albert).I ne smeš da preteraš sa uvlačenjem u ramena, nisi neki emo paćenik božemesaklonie ovo me, moram priznati, plasi. bojim se da sam pokupio do kraja tu prokletu motoriku dok sam vezbao da budem emos. jel mnogo strasno to?
Pa ti si već na pola puta.sherman će sve ostalo da ti pokaže. I motoriku će da ti ispegla ako treba.
Link to comment

malo sam srboguglala u potrazi za tekstovima o hipsterimanisam uspjela da saznam gdje izlaze hipsteri u bgd, npr(ne da mislim da su ista razliciti nego drugdje, poenta je da su svi isti, al ipak)ali sam zato otkrila da ni b92, kad pise ovakve tekstove, ne ide u procesu istrazivanja dalje od prvih 5 gugl rezultata:fenomen hipsterasta je trenutno in po velegradskim ulicama i fejsbucima? ozbiljno pitam, veze nemam o bjelosvjetskim subkulturama.mora da ima nesto novo.

Edited by morgana
Link to comment
:Hail:edit: može ovaj bicikli?478_311_S10HOR_244.jpg
Pfff, nije to-to. Ja kupio takav (doduse, stvarno bio single speed :D), ali mu bio sjeban tocak, pa morao da vratim.Sad su in old school trkacki bicikli, ono 3mm profil gume. I ovo Vasudevino pasuje, vidjam medju hipsterima.
Link to comment

nisam znao da sam toliko talentovan za hipstera!nego meni se cini da iPod ne samo da vise nije hip nego da postaje lejm. pravi hipster je u kontaktu sa svojom okolinom, ne povlaci se u sebe i ume da osluskuje puls grada, a kuci slusa vinile.

Link to comment

Ja sam u cast ove hipsterske revolucije na cenjenom forumu odlucio da u skorom prevodu Scotta Pilgrima zamenim "you cocky cock" za "ti hipsterski hipsteru". Priznavanje i prihvatanje svoje hipsterolikosti™ je vrlo hipsterski. Gledaj i uci, Toni!

Edited by Calavera
Link to comment
malkin:el ovo hip? ja cenim da jestecoaster_brake_bicikl_pony.jpg
tehnicki jeste, ali je pozeljno da bude star i ofucan, ako moze poljske ili cehoslovacke proizvodnje@morgana: kod hipstera je bitno da ako ikako mozes, izgledas jos ruznije nego sto jesi. oblacis se kao konglomerat teniske mode 70ih, americke gay scene ranih 80ih i mode iz nasih serija i filmova 70ih (ako si musko) ili kao baba iz Istocne Nemacke '72 koja nema ukusa (ako si zensko)
Link to comment

Modni detalj je i lomo ili holga aparat koji si pazario na zemunskom buvljaku, recimo. Što nas dovodi do pdfa fotografija i potrebe da se tamo otvori topik o fotkama kakve hipsteri vole i prave.

Link to comment

na tim slikama obavezno da izgledas ko ono djete iz Ringu. neka demode haljina, kosa preko lica, a ramena toliko neprirodno spustena da izgledas kao Nesa "ranac" Galija. i ako si se lomografisala u poljima lavande, ihaj! hip

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...