Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

u ruskoj 2. ligi (Russian First Division) igraju 2 kluba:FC Baltika Kaliningrad Logo_of_FC_Baltika_Kaliningrad.png (link)iFC Luch-Energiya Vladivostok 150px-Logo_of_Luch-Energia_Vladivostok.png (link)da bi se njihova prvenstvena utakmica odigrala, jedan tim treba da predje neverovatnih:Distance from Vladivostok to Kaliningrad : 7372.6 Kilometers iz cega sledi:Approximate flight duration time from Vladivostok to Kaliningrad is 9 hrs, 31 mins :lol::Hail:
Jbg Vladivostoku bi se vise isplatilo da igra J ligu ili cak i MSL
Link to comment

Na šest godina robije osuđen je ovog tjedna Rustem Sajmanov, kazanski biznismen za čijeg je mandata u FK Rubin stvorena momčad koja je dohvatila aktualni, dvostruki uzastopni naslov prvaka RusijeSajmanov je osuđen za članstvo u bandi Sevastopoljskie – klasičnoj, čini se, gangsterskoj skupini kakve su 90-ih haračile raspadnutim SSSR-om, a nazvana je po moskovskom hotelu Sevastopolj, u kojem se tih godina utaborila da bi s distance upravljala banditskim ratovima u Tatarstanu. Skupa s još 13 kompanjona, Sajmanov je osuđen za ubojstvo 20-ak ljudi te još niz pokušaja umorstva, zatim za otmice, ilegalno nošenje oružja i slične mafijaške prakse.Bivši sportski direktor kluba iz Tatarstana, najistočnijeg sudionika Lige prvaka u njenoj povijesti, na slobodu će vjerojatno izaći već za tri i pol godine. Uračunato mu je vrijeme provedeno u pritvoru, a Kommersant piše da je izbjegao veću kaznu priznavši krivicu u nagodbi prije početka procesa.Do uhićenja 2008. godine Sajmanov je bio jedan od pripadnika novovjeke tatarstanske vlastele, onih 'uvaženih poslovnih ljudi' po čijim biografijama nije preporučljivo čačkati.U Rubinu je radio svega dvije godine, ali je navodno bio glavni za financije i pregovore prilikom dovođenja igrača. Upravo su u tom periodu dres rubinske boje prihvatili nositelji igre budućeg šampiona: Rebrov, Semak, Karadeniz, Savo Milošević, Stjepan Tomas...Nogometni klubovi u Rusiji bili su redovita meta mafijaša nakon pada sovjetske diktature. No banditsko podrijetlo još uvijek znade izgmizati ispod njihovih novih tepiha.Početkom mjeseca u atentatu u Moskvi ubijen je Jurij Šišlov, bivši zamjenik generalnog direktora FK Šinnik iz Jaroslavlja. Neki mediji opisivali su Šišlova kao medijski povučenog, ali u nogometnim krugovima znanog 'antikriznog menadžera' - čovjeka s vezama u sudskim i kriminalnim strukturama, koji je na svoje maglovite načine rapidno podigao seriju manjih klubova, ali ih je i običavao napustiti u egzistencijalnom rasulu.

Link to comment

Kao što rekoh već negde, mi šatro mislimo da su ti likovi zlo, a oni su na prijemima, druže se sa šefom države i piju šampanjac sa njim, ortaci su sa ministrima i tako dalje...

Link to comment
Na osnovu izvršene analize, članovi IO FSS su u ponedeljak doneli odluku o uvođenju Mera za primenu Statuta u FSB.Suspendovani su Skupština i Izvršni odbor FSB, kao i pripadajuća udruženja trenera i sudija, a njihovu funkciju preuzima Privremeni organ rukovođenja. To telo će do daljeg obavljati sve poslove u vezi rukovođenja i organizacijom rada u FSB.Čine ga: predsednik Goran Milanović, potpredsednici Ratomir Babić i Jovan Šurbatović, članovi Nebojša Ivković, Milivoje Mirkov, Dejan Delević i Slobodan Simić.
ajde da mi neko od bolje upucenih objasni ko su ovi likovi. Dvojicu znam.
Link to comment

Na osnovu izvršene analize, članovi IO FSS su u ponedeljak doneli odluku o uvođenju Mera za primenu Statuta u FSB.Suspendovani su Skupština i Izvršni odbor FSB, kao i pripadajuća udruženja trenera i sudija, a njihovu funkciju preuzima Privremeni organ rukovođenja. To telo će do daljeg obavljati sve poslove u vezi rukovođenja i organizacijom rada u FSB.Čine ga: predsednik Goran Milanović, potpredsednici Ratomir Babić i Jovan Šurbatović, članovi Nebojša Ivković, Milivoje Mirkov, Dejan Delević i Slobodan Simić.Mašala. Terzicu, vrati se

Link to comment

Vi se zajebavajte, ali taj kriminalac i organizator batinaša Demohrišćanske Stranke Srbije ( :puke: ) je uspeo da se korporatizuje i preko političkih veza dobije mesto direktora u Intesa banci...

Link to comment

nek ostane zabelezeno za sva vremena da su ovakvog coveka pljuvali celo veceKoju vrstu muzike preferirate?- Ja sam stari „hevi-metalac“... (smeh). Pošto sam u godinama, malo bežim od agresivnijeg zvuka, pa tražim nešto blaže. Slušam „milion“ stvari i kada idemo u karantin ili na gostovanja, najčešće napunim „MP3“ raznim pesmama. Izbor muzike uglavnom zavisi od raspoloženja, a omiljena grupa mi je „Katatonija“. To je vrlo dobar bend i preporučio bih ga svakome ko je zainteresovan.6efzur.jpgceo intervju

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...