Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

ima veze sa onima koji im pišu scenario

Poznajem roditeljku i jednog od klinaca koji se povremeno pojavljuje.

 

Deca nisu uzeta iz školice za glumu da bi glumila skečeve po scenariju, već zato što su slobodna pred kamerom, ne stide se, ne upadaju u blokade kad se zbune ili nešto ne znaju.

Nema nikakvog scenarija, daju im pitanja, razna pitanja, ne samo jedno, i klinci kenjaju i debatuju, jedni postavljaju pitanja, drugi odgovaraju, onda se zamene i tako...

Snimanja traju po minimum 4 sata, sa gomilom dece, pa na kraju izaberu i izmontiraju po tih pet-šest minuta.

 

Osnovni ton celom prilogu naravno daju režija i montaža, sad možemo da vagamo šta je tu upotreba, a šta zloupotreba.

 

E, da: bude tu i neka kinta za snimanja, nisam toliko prisan sa njom da je pitam kolika, ali eto samo kao fakat.

Link to comment

Mislim da smo pomešali emisije:)

Cane i ja smo pričali o Malom dnevniku a ne o ovoj emisiji sa Prve.

Ne znam kako kod njih ide emisija, Kefalicu sam obožavala.

Link to comment

Da, sorry, nisam baš ispratio, zapravo sam trebao ovo u quote:

 

Zar nije rekao da su deca ucestvovala u emisiji kao clanovi neke skole glume? Zasto bi skremblovali sliku deteta koje se u tv emisiji pojavljuje kao glumac uz saglasnost roditelja.

Deca se pojavljuju da daju svoju izjavu, ja sam tako shvatila. Ako su oni ovo odglumili, a neko im dao scenario, to je onda potpuno druga priča.

Link to comment

"Dosta je bilo muških priča, idemo sad malo na ženske!" polubesno™ kaže devojčica dečaku.

 

"A zna se da su žene lošiji vozači." -dečak šeretski izgovara, na šta devojčica treba da se nasmeje i prevrne očima.

"Šta ti znaš, ti si devojčica, a zna se da je devojčicama mesto u kuhinji."

 

Ima još, ovo je iz glave posle par gledanja.

 

(ovo nema veze sa samom decom, ona su slatka i dobro to nose, ima veze sa onima koji im pišu scenario.)

takvo stereotipiziranje uopste nije rijetko u malom dnevniku.

uz sve, gotovo uvijek djecak vodi glavnu rijec, djevojcica ima simpa upadice.

Link to comment

Gledah mali dnevnik. Sve regularno i simpaticno. Jedino ako je klinac cinican kad se u najavi priloga o enciklopedijama obrati kolezinici recima a sada za pametnu tebe. Nije joj rekao plavuso krezava.

Link to comment
  • 10 months later...

Radeci vise od 10 godina sa najrazlicitijim ljudima iz medijske branse otkrio sam jednu zakonomernost: korelacija izmedju nabedjenog smekerstva poput ovog Ivanovog, i citavog seta gnusnih osobina koje obuhvataju, ali se ne ogranicavaju na: ulizistvo, sklonost drukanju, pa cak i sitan lopovluk od svojih kolega (kradja sitnih para sa stola), mitomaniju, pickopacenistvo i neopisivi kukavicluk - gde sam stao, da: korelacija je 1. nema odstupanja, uvek je tako. kad ti neko kaze da je smeker, kad se pozove na ulicne vrline, pljuni ga slajmarom medju oci i gledaj kako puzi. to je sve kurac, svi ti ljudi su kurac, nule, govna.

+1

jeste da si bio večito pijani zastavnik 1 klase u propalom puku hug a muslim divizije koji se pred Snagom Argumenata dao u beg do afrike ali za ovo si bio u pravu 1000% :fantom:

 

Sanja Radomir, ćerka preminulog radnika Predraga Maksimovića, kojeg je krajem prošlog meseca kolega pregazio viljuškarom u Vršcu, revolitana je šalom Ivana Ivanovića koju je izgovorio u svojoj emisiji.

 

Radnik ubio kolegu viljuškarom. E, dok se Švaba, Englez i Amerikanac ubijaju rukama, mi lepo viljuškarom - boc! Pa ti vidi. Gospoda ljudi - glasio je od reči do reči komentar voditelja, nakon čega je publika prasnula u smeh i aplaudirala.

Edited by Hella
Link to comment

+1

jeste da si bio večito pijani zastavnik 1 klase u propalom puku hug a muslim divizije koji se pred Snagom Argumenata dao u beg do afrike ali za ovo si bio u pravu 1000% :fantom:

 

ou jea!

taj show je nesto najjadnije i najmucnije na srpskoj tv.

Link to comment

Ako ćemo biti politički korektni u svakoj situaciji, to vodi ukidanju stendap komedije, odnosno ukidanju svake vrste komedije ...

 

moze, u principu...da sacekamo par decenija, neko bolje vreme, pa da vidimo kako ce humor u srbiji izgledati tada jer ovo je sve nepodnosljivo. sa izuzetkom daska i mladje

Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...