Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

treba otici videti mafijaski diskac top hill do koga se vozi kilometar i po ubrdo od glavne raskrsnice u budvi. stvarno je u nju strpano jako puno para. isla jedno vece kad je bio neki tupavi didzejing. da sam bila drogirana verovatno bih igrala cele noci. ovako mi dosadno. ali da je lepa, lepa je. onako ko u singishu ili majamiju. u porto montenegru mi isto bilo super! nedostajalo mi da se druzim sa preppy belotrepavcima ko sa mog faksa koji su se ukotvili tamo. hahahhahh, pomrla sam im od smeha sto su isli u niksic ko debili. sudar civilizacija! plus, tamo mi radi pola drugara iz detinjstva iz mog sela pa me jedan provozao na onoj vozilici ko za golf kedije. meni to bio dozivljaj!kotor mi je uvek zabavan. karneval je bio predobar! bili smo fureshti pa se maskirali. recept koji vazi i za bokeshku noc je da se sedne na waterfront zidic ispred starog grada i da se opije cugom iz supermarketa dok traju oni budjavi koncerti poput tria gusht ili vesne pisarovic. posle toga na zurkice ispred portobela i scorpiona.

Link to comment
treba otici videti mafijaski diskac top hill do koga se vozi kilometar i po ubrdo od glavne raskrsnice u budvi. stvarno je u nju strpano jako puno para. isla jedno vece kad je bio neki tupavi didzejing. da sam bila drogirana verovatno bih igrala cele noci. ovako mi dosadno. ali da je lepa, lepa je. onako ko u singishu ili majamiju.
Video iz autobusa kad sam se bio vraćao proletos. Majstor je bio skrenuo sa glavnog puta, pošto je bila gužva na glavnom putu i prošao je pored tog čuda. Posle toga je gazio i maltretirao majmune, koji su se bili gore uputili pešice iz Budve. Kasnije, kad smo se bili popeli ubrda, iznad Budve prema Cetinju, sam shvatio da taj spektakl dominira nad čitavom Budvom. Edited by Anonymous
Link to comment

cekaj jel to ono sto je napravljeno jos pre 7-8 godina pa je zjapilo prazno. valjda onim putem ka cetinju ili kuda vec ide onaj put kad se krene ka becicima pa se skrene na velikoj raskrsnici levo u brdo

Link to comment
cekaj jel to ono sto je napravljeno jos pre 7-8 godina pa je zjapilo prazno. valjda onim putem ka cetinju ili kuda vec ide onaj put kad se krene ka becicima pa se skrene na velikoj raskrsnici levo u brdo
upravo. prosle godine su ga otvorili pod imenom miracle lounge, ali ja nisam isla.
Link to comment

Bio u Krasicima. Zakacio ono nestajanje struje od dan i po. Al nije bilo strasno posto smo imali svece, plin i dovoljno vode u balonima.Sami Krasici nisu losi. Malo naselje u kome ima sve sto ti treba. Solidne orade smo jeli u Konobi u starim Krasicimaa. Izlazili u Zanzibar, solidan kafic, neki mestani nam pricali da je nekad bio jos bolji i kultni kafic za taj deo primorja.Sama plaza nije nesto, pa smo isli naokolo. Oblatno nije losa mala plaza sa sitnim sljujnkom, dosta lezaljki i kreveta, ali i mesta za sopstvene suncobrane. Plavi horizonti, klasicna velika pescana plaza. Preporuka su stene koje se nalaze posle putica kroz sumicu. Jednom bili i u Rachicama, fina mala plazica sa najmanjom guzvom. Zao mi sto nismo otisli i do Rosa.Generalni utisak mi je nesto visi od ocekivanog. Cini mi se da su se ugostitelji malo proljubaznili u odnosu na pre 10 godina kad sam poslednji put bio. Vreme nas je odlicno sluzilo. Toplo, ali nikad prevruce. A noci veoma prijatne pa se lepo spava. Popizdeo sam cim sam dosao u Beograd. Em vlaznost da se znojis i kad sedis, em nocu nema spavanja ako ne ukljucih klimu.

Link to comment
Izlazili u Zanzibar, solidan kafic, neki mestani nam pricali da je nekad bio jos bolji i kultni kafic za taj deo primorja.
Ovo je tačno i na to sam bio zaboravio da ti skrenem pažnju. Nije baš bio kultni, preteruju, ali jesu ljudi svojevremeno u njega dolazili uveče kolima iz većih gradića.
Link to comment
Ovo je tačno i na to sam bio zaboravio da ti skrenem pažnju. Nije baš bio kultni, preteruju, ali jesu ljudi svojevremeno u njega dolazili uveče kolima iz većih gradića.
goli otok za ugostitelje.
Link to comment

kojom logikom se u restoranu pusta tehno (ili neka slicna muzika, mi seljaci ne raspoznajemo nijanse)?sinoc svratim u admiral, to je u luci u hn, doduse ne da jedem no da popijem sokic s nogu, i bas se neprijatno iznenadim. osnovni model podgoricanke u seriji od 35 komada, gornji srednji sloj djecaraca bez vratova, glasna muzika i mrkli mrak.srecom me je na vrijeme zaboljela glava pa sam mogla kuci.i tako, antipreporuka za admiral za uvece.fini je gitar art festival, a ulaz besplatan osim za ibricu jusica.trg kod muzicke skole, 9 uvece.

Link to comment

nastavicu jos malo sa monopolizacijom crnogorskih topikahn skroz pukao, nigdje nikoga, pretpostavka je da je nesto gostiju koji su namjeravali da se zadrze ovdje pobjegli kbudvi i kotorua uz to, zatvorena kafana na skveru gdje sam pila kafu i ki$elu

Link to comment
nastavicu jos malo sa monopolizacijom crnogorskih topikahn skroz pukao, nigdje nikoga, pretpostavka je da je nesto gostiju koji su namjeravali da se zadrze ovdje pobjegli kbudvi i kotorua uz to, zatvorena kafana na skveru gdje sam pila kafu i ki$elu
Koja? Ovo mi se unapred ne dopada.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...