Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

doduse, ako stvar stavimo u siri kontekst, gde se dobro jede na cg primorju, to je vec druga prica. ja sem 1-2 mesta na adi bojani, 1 objekta u prznom, jednog u sledecoj uvali posle prznog ka budvi (ubi me, ne znam kako se zove) i catovica mlina, ne bih nista drugo smeo da preporucim kao siguran izbor.doduse cuo sam da bas negde na potezu HN igalo ima tajna kafana gde se brutalno jede riblji fond juznog jadrana, samo ono sto ronilac upuca harpunom taj dan, i to niko drugi nego famozni slovenac. doduse prica je od proslog leta ali je vazila i za par prethodnih tako da mozda toga ima jos. ali ne znam nikakve koordinate niti kontakt.
Pogodio si, Ada Bojana, Pržno i Kamenovo (tako se zove ta uvala iza Pržna) i to je to. Ima u brdima krtola sa divljim višnjama, ili krtola sa koprivama, ali toga nema u restoranskoj ponudi.
Link to comment

uf, ima dva prilaza, al lakse je od barbane da ti objasnim, podjes uz reku pored cicka i ranka pa ides par stotina metara, deo puta je po zemlji, na kraju je po dascanom molu, i kad dodjes do kraja to je tu...pitas nekog uostalom... ne znam bas tacno cene, al vecera sa picem i salatom izadje oko 30 evra za dvoje, ako nije neki bijes u pitanje

Link to comment
ma jedan restoran zvan stari mlini ima, na uscu ljute. bio sam 5x u zivotu sticajem raznih okolnosti, jebes riblji restoran u kome je najbolja stvar torta (peraska, stvarno dobro). za to su catovica mlini surova italijanska gastronomija.doduse, ako stvar stavimo u siri kontekst, gde se dobro jede na cg primorju, to je vec druga prica. ja sem 1-2 mesta na adi bojani, 1 objekta u prznom, jednog u sledecoj uvali posle prznog ka budvi (ubi me, ne znam kako se zove) i catovica mlina, ne bih nista drugo smeo da preporucim kao siguran izbor.doduse cuo sam da bas negde na potezu HN igalo ima tajna kafana gde se brutalno jede riblji fond juznog jadrana, samo ono sto ronilac upuca harpunom taj dan, i to niko drugi nego famozni slovenac. doduse prica je od proslog leta ali je vazila i za par prethodnih tako da mozda toga ima jos. ali ne znam nikakve koordinate niti kontakt.
to bi mogla biti konoba na kraju igala, mozda se zove bonaca s obzirom da se tako zvao bivsi objekat istih vlasnika. nista drugo na tom potezu nema narocitu ponudu. Edited by morgana
Link to comment

moguce, pricao mi prijatelj koji je strasni prozderac svega sto zivi u jadranu i jos strasniji ronilac iskljucivo orijentisan na kernje kapitalce - taj slovenac (to mu je nadimak valjda, covek je iz beograda) je neka navodna ronilacka zverka. ne znam da li je mit ili istina ali tako mi je ispricao.

Link to comment

Na ušću Bojane kada se onim dugačkim pravcem prođe Copacabana i skrene desno. Pre mosta preko Bojane. Konoba Kod Nikole je meni lično najbolja a riba je fantastična. Naterao sam brata koji ne voli ribu da proba i ceo dan je pričao o toj klopi. Postao čovek ljubitelj. :D

Link to comment
Akva park? Suncobran za evro i po na razvalinama Big Blue. Rusiji treba objaviti rat.
A sto si takav? Meni je bas super sto imaju te zezalice. Pri tome uopste ne moras da uzimas bilo sta od toga i da se samo nasadis na one terasice Big Blua. I dalje je putic od Mirista do Arze grozan i cekas kad ce neka zmija da ti skoci za vrat. To ti kazem ako te puca nekakva nostalgija.. :D Sklonila sam ja dvadesetak jezeva sa kamenja kod neke stene gde moze da se izlazi da ne moramo da idemo do stepenica kod kafica.
Link to comment
e sad sam se $etio da ima neka konoba u zvinje, al proljetos nije radila kad smo posli tamo. radi li to sad i valja li?
To je jedna od prvih stvari koje ću da proverim kad se budem spustio dole, pa javljam.
A sto si takav? Meni je bas super sto imaju te zezalice. Pri tome uopste ne moras da uzimas bilo sta od toga i da se samo nasadis na one terasice Big Blua. I dalje je putic od Mirista do Arze grozan i cekas kad ce neka zmija da ti skoci za vrat. To ti kazem ako te puca nekakva nostalgija.. :D Sklonila sam ja dvadesetak jezeva sa kamenja kod neke stene gde moze da se izlazi da ne moramo da idemo do stepenica kod kafica.
Dobro je, bar su ježevi na broju, svojevremeno sam napamet znao raspored svih ježeva na Arzi.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...