Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

mene interesuje gde ce biti plaza koja dozvoljava pse...

 

ne znam da li ovaj zakon vazi i za igalo? :D ako isti zakupnik, sa la bambe bude,  zaboravih mu ime al pandur je ili neki pri vlasti.... ..ma nema sanse....on je zakon i naplacivace i dalje. 

Edited by mustang
Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Odvratno je na Luštici. Raskopano sve, put do Radovića razvaljen, idu kamioni i mešalice za beton svakih par minuta, prašine u životu više nisam video. Cene polako stižu hrvatske, u onoj rupetini u centru Radovića pivo 2 evra. Evo sad mi vrište neka ruska degenerisana deca iz komšiluka, razmišljam se da ih gađam nečim. Jedva čekam da se dokopam Orjena.

 

Idite ljudi fino u Istru, nije čak ni mnogo skuplje nego ovde.

Link to comment

+1

A na sve to utisak da se radi samo o pocetku i da ce, kako se takozvana sezona zalaufa, biti jos gore.

Kotor svakodnevni neopisivi haos, neuobicajeno bahata policija...

Link to comment
  • 1 month later...
On 5.6.2018. at 6:36, Anonymous said:

na Luštici

 

On 5.6.2018. at 6:57, namenski said:

+1

 

Ehej poznavaoci Luštice, šta se trenutno zbiva sa Donjim Klincima? Ima li još čagljeva da noću umilno zavijaju ili ih je civilizacija potamanila? Bio sam tamo devedeset i neke na nezaboravnom jednogodišnjem letovanju - pun pansion, sve plaćeno, hrana odlična, jedino je trajalo dok iz glavnog hotela u Kumboru ne stigne u manjerkama, prvo barkasom do Rosa pa onda uzbrdo dajcom do naših bungalova sa pet zvezdica.

 

Guglao sam malo i izgleda da nijedan od tih hotela po Luštici nije više u funkciji.

 

Upozorenje - Playboy Military Edition stuff inside

Spoiler

Guglajući sam našao i ovu sliku sadašnjeg stanja stvari.

 

DSC00682.thumb.JPG.2020addb25b65b027845ed41fee5bb94.JPG

 

Ja se tog platoa sećam po zborovima, jutarnjoj fiskulturi, gušterovim skokovima, ali i dobroj zajebanciji i pikanju basketa...

 

20180705003.JPG.7baf80b19f7795ecae6cf8a574706eca.JPG

 

20180705001.JPG.bc3aa0073c7b2832d5f50bfcea0061b6.JPG

 

Virili smo dok se Pera Ložač presvlači
Ma nije bilo ljepšeg dupeta pod Alahovim svodom...

 

20180705002.JPG.984472f73098490fc2384e21610658e4.JPG

 

Link to comment

Počeo Majmunović da peva od večeras na trgu u HN-u ponovo. Sad će i čamci sa zvučnicima da krenu verovatno, a sigurno će i Aca Lukas u La Bambi da zapeva.  Srećom ću ponovo gore u planine za par dana.

Link to comment
On 10.7.2018. at 19:27, ToniAdams said:

čekaj, stvarno ima prezime majmunović?

dojaja!

 

Da, velika je zvezda ovde, plaćaju ga kafane na trgu da zavija uveče. Inače je sin sarajevskih mesara, pretpostavljam poreklom iz Hercegovine, oni imaju takva prezimena regularno.

 

I one jebene Lire, večeras su mjaukale na trgu, grđe su od Majmunovića deset puta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...