Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

130 members have voted

1. 1. Plasman reprezentacije Srbije?

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо

on jeste korektan odbrambeni igrac ali uopste ne moze da se poredi sa paunicem. mislim da bi paunic odavno odleprsao da ozbiljno ne racuna na njega.

El Mago
Mislim da je Ivan Radenović izvanredno radio, ali opet sam dao prednost Mačvanu, pre svega zbog njegovih godina i jako dobre sezone koja je iza njega. Pet godina je mlađi od Ivana...
:D zašto ste svi tako sigurni da Milosavljević neće biti medju 12? očekivalo se da otpadne već na početku, ali dečko se očigledno jako nameće.

Jozef K.

To ni meni nije jasno. Očito ga niko nije gledao. Klasika, ako je iz provincije, dok ne pređe u Partizan, nije za reprezentaciju. Milosavljević je ispred i Rašića i Paunića, samo je sada pitanje da na samim utakmicama ne zakaže u glavi. Ako prođe i taj test mislim da je on izvestan putnik.

misko maric

Moram još jednom da kažem da je Duda jedan Car. Ova ekipa igra već drugo takmičenje zajedno, a 10 igrača je 86 do 88 godište. Realno, 2012 do 2014., pa i kasnije, trebalo bi da daju svoj maksimum. Čovek je "od šale" napravio reprezentaciju za narednih XY godina. Ako bi bilo sreće da se pojavi još koji igrač u 90-92. godištu...

Jose Raul Capablanca
Moram još jednom da kažem da je Duda jedan Car. Ova ekipa igra već drugo takmičenje zajedno, a 10 igrača je 86 do 88 godište. Realno, 2012 do 2014., pa i kasnije, trebalo bi da daju svoj maksimum. Čovek je "od šale" napravio reprezentaciju za narednih XY godina. Ako bi bilo sreće da se pojavi još koji igrač u 90-92. godištu...
Potpis. Rano je za te 90+, i ovi su još uvek mladi. Što se tiče Milosavljevića, on je prošle godine igrao od 1 do 3 kod Mute i ta univerzalnost sigurno mnogo znači Dudi.

Joe D
:D zašto ste svi tako sigurni da Milosavljević neće biti medju 12? očekivalo se da otpadne već na početku, ali dečko se očigledno jako nameće.
Ja nisam siguran uopste, ali je svakako medju kandidatima da otpadne. Sigurno je kvalitetniji igrac od Paunica, u rangu sa Keseljem i Rasicem, zavisi sta Duda proceni da mu treba. Ja bih voleo da ide pre Rasica, ali mi se ne cini da je to realno. Mozda dobije prednost u odnosu na Keselja, ali mi se cini da Duda na njega ozbiljno racuna.Ali sada je sve na pripremnim utakmicama, neki igraci su se probili tako, Paunic u prvom redu. Postoji i opcija da ispadne Macvan, onda bi ispao samo jedan od trojke Rasic/Milosavljevic/Paunic, tu mu vec rastu sanse jer je perspektivan i mogao bi da prodje kao 12 igrac.

Joe D
Kapiram zasto je Bojan Popovic pozvan, ali cenim da on nema kvalitet za reprezentaciju.To bi, zakljucno sa ovih 5 igraca iz univerzitetske, bili manje-vise svi igraci koji ce biti u konkurenciji narednih nekoliko godina. mozda jos Dragovic i Tadija. Ima tu materijala, ali ima i dosta da se radi. Nek nam je sa srecom.
I godinu dana kasnije:
Moze se procitati sta je ko mislio o mom postu tada. Da nije u pitanju dezurni seronja, ne bih se samokvotovao u cilju likovanja, ali prosto ne mogu da odolim :D Steta sto je drugi dezurni seronja napustio forum, on mene nije propustio ni jednom da zajebava, bas me zanima sta bi imao da kaze na temu toga sto danas maltene ni jedna ozbiljnija evroligaska ekipa nije bez nekog naseg igraca u rosteru.edit: ovaj svoj post sam zapravo hteo da kvotujem, zajebao sam se:
Videcemo. Po NBA materijalu smo verovatno iza mnogih zemalja, ali zato imamo grupu kosarkaski inteligentnih igraca koji duze vreme igraju zajedno sa velikim uspehom u reprezentativnim selekcijama. Uz to smo verovatno jedini uz Spance koji imaju osnovu buduceg tima pa mislim da cemo za nekoliko godina bar u tom timskom segmentu biti ispred vecine evropskih selekcija.
Edited by Joe D

Frank Pembleton

Ni meni nije bilo jasno zvanje Popovica, ali kakvo sad obrazlozenje "hemijom"?Jel to bilo nekih trzavica ili je shvatio da ovaj ne moze sa klincima?

Joe D

Evo linkovi za tekmu u 5:http://www.vikomtv.com/2010/06/ntv-spor-turkey.htmlhttp://www.bizontv.com/2010/06/ntv-spor-turkey.htmlhttp://wwitv.com/tv_channels/b5851.htm

albiongate

Link za utakmicu protiv novi zeland. Sad pocinje.http://www.camturk.com/en/live.asp?iData=12002&iCat=291&iChannel=19&nChannel=Tv

Mauci

Teodosic :wub::Hail:

Joe D

Kakav pas za Keselja :Hail:

cartman

Bas brzo igramo...Svidja mi se to :)

teacher

Često se igrači zaborave da obezbede reket, pa istrče odmah kontru. Dosta grešaka i u odbrani i u napadu, ima puno prostora za dizanje forme. Ono što je odlično, nazire se stil igre sa brzom igrom u napadu i agresivnom odbranom.

Have_Fun

Penney da sutne sa krova moje zgrade, dao bisa druge strane, mi 8-0 za 3

Edited by Have_Fun

Sign in to follow this