Jump to content
IGNORED

Kod babe Čohano


dig_chohano

Recommended Posts

tekst je savremen po formi ali univerzalan po sustini, molicu lepo..
evo ako ima nekih koji nemaju dovoljne snage i da odslusaju muzikuDanijel:Cijeli sam dan na sljaciubise me i znacipopijem malo da mi prodje danXenia:Onda mi dodjes kucihteo bi obrok vrucisamo izvoli, pa ga spremi samDuet: REF.Prija mi supicaprija mi supicakada cijele nocibljujem kao lasicaPrija ti supicaprija ti supicakad mi kuci dodjespijan kao buljicaDanijel:Hajde, daj mi samo malohajde, daj mi samo malohajde, daj mi samo malokad te molim jaXenia:Ne dam ti, pijana budalone dam ti, pijana budalone dam ti, pijana budalonisam blesavaDanijel:Ma, kakva si to zenaneces da mi dasmalo vruce supea to mi tako treba, znas2xSupica...buljica...supica...buljica...Duet: REF. 2xPrija mi supicaprija mi supicakada cijele nocibljujem kao lasicaPrija ti supicaprija ti supicakad mi kuci dodjespijan kao buljica Edited by sherman
Link to comment
Iz moje perspektive, takođe isključivo su krive gospodže mame, što su razmazile svoje devojčice sinčiće da svaki dan mora da bude (i) supa ne kuvaju supu svojim draganima. <_< .
Resenje je naravno emancipacija zena.Samo sto ce tada muskarci sami da kuvaju supicu, ali... ko ce da nosi kabaste stvari onda? Ja bih kuvao supu na tvom mestu :lol: .(salim se)
Link to comment
Iz moje perspektive, takođe isključivo su krive gospodže mame, što su razmazile svoje devojčice sinčiće da svaki dan mora da bude (i) supa ne kuvaju supu svojim draganima. <_< .
Hoćeš da kažeš da ja kad dođem sa njive, moram da pristavim sebi supu, dok se gospodža izvrndupečila i čita knjige?
Link to comment
Hoćeš da kažeš da ja kad dođem sa njive, moram da pristavim sebi supu, dok se gospodža izvrndupečila i čita knjige?
a šta ako je ona ranila stoku i šurila piliće, a ti pio sa onim tvojim pajtosima ispred mesne? šta onda? angry.gif
Link to comment
Mene baba naucila da je bolje da sam sprckam instant supu no da mi je ona kuva.
Што рече једна комшиница некад давно, "лако је данас бити домаћица, имаш те најлон супе и готово".
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...