Jump to content
IGNORED

Kod babe Čohano


dig_chohano

Recommended Posts

ih otkad đejmi pominje bivolju mocarelu. stvar je u tome da je to neka italijanska rasa mlečnih goveda, verovatno rogata a la podolsko goveče. 

 

a pohane masline sam jeo negde, al sad da me biješ ne znam gde. 

Link to comment
4 hours ago, Tresko said:

Ne postoji buffalo mozzarella.

kolko znam, ima nesto sto se tako zove, jeo sam po slovenijama i italijama. od neke italijanske fensi krave.

edit, evo sad googlam, zove se bas tako, Mozzarella di Bufala, i od te je neke dlakave krave, sto lici na bizona, il onog drugog, bivola valjda.

edit2, vidim sad da je razjasnjeno.

Edited by ToniAdams
Link to comment
3 hours ago, Host said:

To su ti cuveni britanski kuvari koji pohaju britanske masline :fantom: 

 

Kad smo kod Djejmija, ima novi serijal Jamie does cooks Italy. Koncept je da ide kod italijanskih baba, sa podjednako afektiranim sajdkikom, i hvali jednostavna i ukusna jela koje mu spreme none. U drugom delu emisije pravi svoje verzije tih jela sa milion dodatnih sastojaka koji veze nemaju sa Italijom.

 

Verovatno je serijal tako jadan jer je morao da ga sprema na brzinu. Restoranski biznis propo, zatvara objekte, otpusta i ne placa radnike. Gori je od Novca Djokovica.



Onda je on je pokrao brkatog Gladića sa RTS-a, ovaj već godinama baš tako radi. Poznata jela svjetske kuhinje u prvom dijelu emisije pripremaju majstori na terenu, a Brko samo posmatra i komentariše.  Ostatak emisije u studiju/kuhinji pravi uproštenu varijantu tih jela.

Edited by fikret selimbašić
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...