Jump to content
IGNORED

Kod babe Čohano


dig_chohano

Recommended Posts

ja bih rekla da ti je tu puno kakaa,zato je gorko a treba povecati kokosovo ulje da bude nosilac teksture tj da poveze sve

i mozda smanjiti susam..generalno je los recpet,nije losa ideja ali razmere nisu bas ok..

Link to comment

i oraje i oraje :lolol:

 

ustaj mala, zora je

 

na temu, pravio fritule po receptu komsinice bodulice. ispostavilo se da ne ide bas toliko secera koliko je ona napisala u receptu. pocrnile su cim sam ih stavio u ulje. doduse, okus i nije toliko los, ali su ruzne do zla boga.

Link to comment

Ja bih voleo da napravim neki lebac, al sad mi ortak kaže da on pravi ne sa kupovnim kvascem nego nekim koji je on sam pravio i da to pravljenje kvasca traje 2-3 dana.

Jel istina to ili me loži?

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Ja bih voleo da napravim neki lebac, al sad mi ortak kaže da on pravi ne sa kupovnim kvascem nego nekim koji je on sam pravio i da to pravljenje kvasca traje 2-3 dana.

Jel istina to ili me loži?

....shit has hit the fan...

nishta nije lozenje za ljude koji imaJu kad. zamisli da meljesh svoje brashno ^_^
Link to comment

ako pitas ajvi, najzdravije je ne jesti leba uopste :D

 

mislim, toliko je stvari koje ce me pre toga ubiti da ne moram jos i o kvascu da brinem...

da ne pominjemo da je to josh jedno zivo bice o kom se treba starati, neka hvala :lolol:

 

to je kao ona pechurka iz kefira, samo treba da je kupash presvlachish pretachesh svaki neki dan i da moljakash ljude okolo da usvoje njenu decu. dok ti za to vreme litri domaceg kefira izlaze nanos i naushi, ali zdravo brate :d

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...