Jump to content
IGNORED

Kod babe Čohano


dig_chohano

Recommended Posts

kurkuma se i koristi za farbanje tekstila. ti probaj na 90, pa ako ne upali, onda sve ponovo u kurkumu ^_^

 

brate zeno shta se tebi sve desilo :isuse: [emoji38]

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

Link to comment

eh, to je samo jedna u nizu misterbinovskih situacija od kojih je moj zivot satkan. mada je ovo danas pretrano, zadovoljna bih bila i samo da je jelo ispalo sranje :D

majica ako se ne opere na 90, zivece novi zivot kao krpa za pranje prozora. kurkuma i ja smo danas zavrsile na zauvek. 

 

 

 

Link to comment

i ja vecinu tecne hrane ili one koja moze da se ''razredi'' vodom pa baci u wc solju, bacam tako... ali mislim da je darling izbegla da to uradi da joj se ne bi ofarbala wc solja, kurkuma sve uzuti sa cim dodje u dodir... 

Link to comment

iju, dobro da si mi rekla. nisam zbog kurkume odustala od wc solje (do danas nista nisam znala o kurkumi osim da treba da je potrosim, a sad znam sve :D), nego zbog sociva. bojala sam se da je tesko, da ce pasti na dno i da ce ko tutkalo zapusiti wc solju. dobro je! i jos sam imala srece jer sam u poslednjem delicu sekunde preselila celu akciju na sudoperu, inace sam krenula samouvereno da izvrcem tesku punu serpu u tanku kesu u slobdonom prostoru. tad mi je proslo kroz glavu aj ipak na sudoperu i u sledecoj sekundi sve mi je ispalo iz ruku. 

Edited by darling
Link to comment
1 hour ago, darling said:

 

majica ako se ne opere na 90, zivece novi zivot kao krpa za pranje prozora. kurkuma i ja smo danas zavrsile na zauvek. 

 

 

 

Sta sam sad skrivio¿ :sad:

Link to comment
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
Quote

 

U nastavku se nalazi jednostavan recept za pohovanu mocarelu i masline koji je sa nama podelio šef kuhinje hotela Radisson Blu.

Recept za pohovanu mocarelu i masline

Sastojci:

  • Mocarela (baby ili buffalo)
  • Zelene masline bez koštice
  • Jaja
  • Brašno
  • Prezla

Priprema:
Mocarelu prosušiti na papirnom ubrusu i po potrebi je iseći na trećine (ukoliko je buffalo mocarela). Uvaljati je u brašno, jaja i prezle, pa ponoviti postupak. Isto postupiti i sa maslinama (mogu se puniti po želji).
Pržiti u dubokom ulju dok ne dobiju zlatnu boju.

Recept: Milan Leki

 

 

Pohovane masline?

 

I to verovatno košta 10 000 dinara tamo.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...