Jump to content
IGNORED

liceulice


luba

Recommended Posts

jos malo hvalisanja, izasao je prvi broj magazina na makedonskom. prodavci deca iz svratista suto orizare u skolju, a kao i sa srpskim izdanjem, polovina prodajne cene ostaje njima. pocetkom sledece godine, nadamo se i bosanskom izdanju, mozda i kosovskom.lice.jpg500.jpg

Edited by luba
Link to comment
  • 2 months later...
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • luba

    38

  • Lezilebovich

    13

  • MaryPoppins

    7

  • renne

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

jeste, konacno smo doprli do prihvatilista za odrasle u kumodraskoj. trebalo bi da bude jos noviteta do kraja godine, ali da ne ureknem :)i da, sto se pre rasproda ovaj broj, izaci ce pre sledeci - hladno je i mrak, pa su prodavci krace na ulicama, zbog toga (izmedju ostalih nezanimljivih problema poput love) malo otezemo sa novim brojevima.

Edited by luba
Link to comment
jeste, konacno smo doprli do prihvatilista za odrasle u kumodraskoj. trebalo bi da bude jos noviteta do kraja godine, ali da ne ureknem :)i da, sto se pre rasproda ovaj broj, izaci ce pre sledeci - hladno je i mrak, pa su prodavci krace na ulicama, zbog toga (izmedju ostalih nezanimljivih problema poput love) malo otezemo sa novim brojevima.
U bedljivo najbolja kolporterka ona kod Kasine na terazijama...Kad podvikne....
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

novi broj u prodaji, nova cena, novi prodavci, nova tema, novi prostor, uskoro novi sajt, a pripreme za distributivni centar pri kraju.lul15_zpsa89ea25a.jpgu medjuvremenu, izasao je prvi broj na kosovu, ball per ball, prvi u bosni, a drugari u skoplju vec strikaju cetvrti.pokrenuta je i akcija moj komsija bez krova, namera nam je da prikupljanjem i najskromnijih priloga (hrana, odeca, higijena itd) direktno pomazemo nasim sugradjanima koji zive na ulici ili u prihvatilistu. oglasite se ako znate nekog kome je pomoc potrebna ili se javite ako mozete nekom da pomognete.

Link to comment

uz'o sam novi broj. izgleda mi nekako da imaju više strana, a nemam prošli broj pored sebe da uporedim (a kupio sam dva puta prošli broj :isuse:)... interesantna tema, tek sam počeo da čitam :thumbsup:vidim da je tekst o češkom snu napisao lubisav pantić, pomislio sam da je neka zajebancija luba -> lubisav, ali sam onda provalio da je neke druge tekstove pisao stvarno ljubisav pantić i da je ovo prosto typo :lol:

Link to comment
  • 2 months later...

povuci potegni, ali izasao novi broj. tema, emigranti, imigranti, azilanti.od sledeceg meseca ponovo u novom sadu, potom i u nisu.u beogradu je prodavaca sve vise, ne ustrucavajte se.27130_572516739448832_472868783_n.jpg

Link to comment
  • 3 months later...

posle preduge pauze, nazalost delom i nasom krivicom zbog nesnalazenja u novonastalim okolnostima, najzad novi broj. novi format, nekoliko novih saradnika, dvadesetak novih prodavaca. tema beskucnistvo, ali i turska, tacerizam i sto sta jos. 999884_638166902883815_721352296_n.jpg922418_638142736219565_789626351_o.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

uz'o sam novi broj LU. prvih nekoliko tekstova lici na neki zbornik radova sa pravnog fakulteta (ne da sam video ikada i jedan, ali pretpostavljam da tako izgledaju), ali posle dolazi interesantan deo sa ispovestima i pricama o ljudima. Tekst o 2 sestre i cerki je :ziga: . Zbog toga i kupujem te novine. Svaka cast :thumbsup:

Link to comment

i ponovo moze da se cita casopis. ono markerisanje po tekstu, pa jos sa tamnim bojama, na recikliranom papiru, nije bilo bas najsrecnije resenje.novi format je zanimljiv.

Link to comment
uz'o sam novi broj LU. prvih nekoliko tekstova lici na neki zbornik radova sa pravnog fakulteta (ne da sam video ikada i jedan, ali pretpostavljam da tako izgledaju), ali posle dolazi interesantan deo sa ispovestima i pricama o ljudima. Tekst o 2 sestre i cerki je :ziga: . Zbog toga i kupujem te novine. Svaka cast :thumbsup:
zbornik "socioloska misao". morali smo malo ozbiljnosti, a sem njih i housing centra, niko nije radio nista na tu temu. nazalost, veliki tekst sa jednim beogradskim beskucnikom nismo mogli da objavimo jer se predomislio. ja se samo nadam da ce jos neko sem zaista samo par organizacija poceti da radi nesto.
i ponovo moze da se cita casopis. ono markerisanje po tekstu, pa jos sa tamnim bojama, na recikliranom papiru, nije bilo bas najsrecnije resenje.novi format je zanimljiv.
jbg. za papir do poslednjeg trenutka ne znamo koji ce i kakav biti, posto smo, zbog nedostatka love (zbog cega je ovaj broj kasnio dva i po meseca) prinudjeni da uzimamo najjeftinije sto stamparija moze da ponudi, da nije njihove dobre volje, ni guz papir ne bismo mogli da platimo - otud i novi format, to su ostosi koji im preteknu od neceg drugog.a markerisanje, od prvog broja je "politika" da svaki radi drugi dizajner. to je mozda nova moda medju njima :)ja pizdim od belina, ali me niko ne konstatuje.hvala vam, stigli smo do redovnih pet hiljada po broju, remitenda taman koliko treba, jedino sto i dalje nikad ne znam kad ce da izadje novi broj, pa je tako ovde ostala tacerka, jer je trebalo da izadje krajem juna :D
Link to comment
  • 2 months later...

U dosta navrata i kada želim da kupim novine ne uspem da pronađem prodavca (živim van centra, jebi ga).Kako funkcioniše pretplata? Koja je cena, na koji način se novci prosleđuju prodavcima (kojim prodavcima)?Tnx

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...