Jump to content
IGNORED

liceulice


luba

Recommended Posts

@MP40Teško će to da se promeni.
Pa kad premalo ljudi snima clipove podrske... Nacisti su i zavladali simbolicnim akcijama, QR kodovima, kuponima uz kupovinu preko 999 din u Ideji i bannerima na citanijim sajtovima!@ Aramnajbolje je da se ne igras socijalnog aktivizma za platu, kad te realno boli dupe za materiju. Ti odes kuci posle radnog vremena a njega polome jer nema gde da se skloni. Edited by Mp40
Link to comment
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • luba

    38

  • Lezilebovich

    13

  • MaryPoppins

    7

  • renne

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

okej ondainače, već htedoh noćas na topiku o prajdu da se osvrnem... za nasilne akcije su potrebne tri stvari: muda, ekipa i fizičke predispozicije. ko nema jedno od ta tri ne treba da učestvuje u tome, niti ga treba prozivati što ne učestvuje. i to je realnost.

Link to comment
najbolje je da se ne igras socijalnog aktivizma za platu, kad te realno boli dupe za materiju.
LU, tj. ljude okupljene oko njega, boli dupe za materiju? One iste koji su im dali nekakav legalan izvor prihoda?A, da, zaboravio sam, oni su svi NGO funkcioneri i mlate pare na tim projektima.seres neopevano.
Link to comment
Magazin sasvim sigurno nema nikakav stav, naravno, ali im je prodavac stradao od fasista. Dakle, zrtva nasilja je on a ne Kreativni Pojedinci™ sa pozitivnom idejom. Stavis nekog u dodatno opasan, vidljiv polozaj i cekas da ga izgaze nacisti a posle se NGO zgrazavas i snimas klipove podrske. Lepo je znati da si zasticen i da te saborci u plemenitoj ideji nece dati neprijatelju a kamoli sebi navlaciti publicitet nakon sto ti se nesto lose desi.
Joshua ti je lepo rekla, nemam sta da dodam na to, ali cu razraditi tezu. Dali su im sljaku koja nije nista opasnija od pranja sofersajbni (tj, daleko je manje opasna). Nisu ih poslali u "Dangubu" na skins vece da tamo prodaju novine, nego usred bela dana u centar Beograda. Da me jebes ne mogu da vidim kako su za ovaj dogadjaj krive novine, osim sto kolporterima nisu obezbedile oruzanu pratnju.
Link to comment

razumem ja gde tebe svrbi, samo mi se čini da u ovom konkretnom slučaju mašiš poentu. shvati ovu diskusiju kao korisnu polemiku među levičarima, druže.

Link to comment
mrčo, šta je dodatno opasan vidljiv položaj? to što prodaje novine u centru grada i legalno zarađuje, umesto da pere šajbne na nekoj raskrsnici, ili prosi na nekom ćošku?
lepo si to rekla, to je dodatno opasan vidljiv polozaj, bas zato sto je legalno. nece oni nama uzimati radna mesta, ribe, i na sve to, ni porez ne placaju.
Link to comment

posto ngo sisice i salonski aktivisti nemaju muda da organizuju crne trojke i hrabro se bore protiv nacosa i fasosa kao svi drugi internet buntovnici, odabrali su da se okupe danas u sest ispred ruskog cara u knez mihajlovoj, gde je pretucen jedan od prodavaca licaulice. ko zeli da se pridruzi, dobrodosao je.pored podrske, mozete da ucestvujete u prikupljanju priloga ili poklona za prvu bebu licaulice, cija je mama, madona, medju prvim i najuspesnijim prodavcima magazina.a mozete i da kupite novi broj.LUL_007_naslovnica.jpg

Link to comment

i u tom novom broju iz pera zorana cirjakovica u tekstu o putovanju mozete naleteti na ove reci:

Masovne grobnice, logori i sudnice postale su nezaobilazne stanice postmodernih nomada.. . .
tu sad par recenica o nezaobilaznoj ruandi na proputovanju kroz afriku, i onda zadnji pasus.
Za one koji nemaju novca, ili ljubavi prema avionima, Bosna nudi slicnu mesavinu ruzne istorije, idilicnih pejzaza, orijentalne arome i urbanih senzacija. Put od Sarajeva, preko ravne Romanije do Srebrenice ispunice i najveca ocekivanja.
Link to comment

meni je problem da se srebrenica preporucuje ko turisticka destinacija koja nece razocarati. jebe mi se, da prostis, sta tim dzuda preporucuje i sta je moderno. isli moji drugari englezi na slobinu sahranu, to im bila cista egzotika. nije to isto ko da sam ja isla.

edit. i izvinjavam se na grubosti, popizd, oce to nekad :(

Edited by cmrlj
Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...