Jump to content
Boza_zvani_Pub

Argentina - Meksiko

63 members have voted

1. 1. Ko prolazi dalje?

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub
100px-Argentine_Football_Association.svg.png vs 130px-Fedemexfut2009logo.svg.pngSoccer City, Johannesburg300px-Stadiumsoccercity.jpgH2H

Кристофер Лумумбо

isto je bilo i na proslom svetskom prvenstvu kada im je maksi zabio golazo

Timmy

Pocepace ih Argentina ko svinja masan dzak.Mesi napokon daje. I to 2 kom.

MocaVukotic
ARGENTINA-MEXICO: 26  11 11 4  38:25

WC 1930 - Argentina-Mexico 6:3(3:1) stabile 3, zumelzu 2, varallo - m.rosas 2, gayonWC 2006 - Argentina-Mexico 1:1(1:1) E.T. 2:1 crespo, m.rodriguez - marquez

pacey defender

prolazi argentina posle produzetaka. milito u 111. minutu za 2-1.

Aće

meksiko je na poslednja cetiri sp ispao u 1/8 finala, mislim da i sada nemaju puno razloga za optimizam, tesko da ce uspeti da sruse tu, sada vec malo nezgodnu tradiciju, ali po kvalitetu nekako im je bas to pravi domet

harper

Meksikanci nisu nista narocito pruzili do sada na prvenstvu. Cupali su se protiv domacina, izgubili od Urugvaja i nahvatali Francuze na kojima nije siljio patku samo onaj ko sa njima nije igrao. Objektivno imaju slabiji kvalitet od Argentine a nisu nesto narocito organizovani, trkacki sposobni ili fizicki jaki da nadoknade tu razliku u kvalitetu. Za mene bi sve osim pobede Argentine bila prilicna senzacija, mozda ne najveca na prvenstvu ali svakako jedna od najvecih.

Eraserhead

Iako će mi im u kome igraju Guardado Dos Santos i Vela biti daleko simpatičniji ne vidim da imaju realne šanse protiv Argentinaca.

Otto Katz
Pocepace ih Argentina ko svinja masan dzak.Mesi napokon daje. I to 2 kom.
+13:1

ducca

Je l cuo neko kakva je sutiacija sa Samuelovom povredom, nista ne uspeh da izguglam?

teacher

Mexico je jača ekipa od sve tri iz grupe B sa kojim je do sada igrala Argentina. Nadam se da se neće zatvoriti, pa da gledamo južnoameričku rapsodiju. Plus, Argentina ima puno načina da postigne gol, tako da je besmisleno braniti se, pogotovo kad će Mexico u toj utakmici biti pojačan povratkom Gutijereza na teren.

John Coltrane

shteta za Meksiko, pokazao je muda protiv FRA, igrao dopadljivo i na kraju naleteo na Argentinu koja juce i sa preterano kombinovanim timom dolazi lako do pobede...jedino ako Argentina ne postigne gol na vreme, odn. udje u nervoznu zavrshnicu...

Gandalf

Viva Mexico! :wub: 2006-e sam bio jedini koji nije stavio kintu na pobedu Gaucosa, vec sam ljuljnuo 100 evrica na 0-2 golova. nikad se ne kladim protiv tima za koji navijam. ovaj put... 0-2 ili 3+?

Otto Katz
ovaj put... 0-2 ili 3+?
Bit će tu golova. 3+! Upozoravam da na ovom prvenstvu (a ni inače, ali nije bitno) vola ne mogu ubosti.