Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Mislim da možemo naći neke kompromise.Recimo Zemun pripojimo Novom Beogradu a oni zauzvrat dobiju to što ćemo ime grada promeniti u Novi Zemun.Takođe, Zemun i Novi Zemun oslobodimo od okupatora i vratimo u sastav Vojvodine a zauzvrat Novi Zemun postane glavni grad mesto Novog Sada.I svi srećni i zadovoljni :D
Apsolutno :D
Link to comment
E da, zaboravih par servisnih informacija ;) Ja živim u 62. sever a za razliku od ostatka NBg-a, mi u blokovima imamo i svoj sajt... :)
Ah, vi (62. sever) ste pocetkom devedesetih imali dragulj -- Fuziju.(ako je se jos iko seca -- mislim da na nekom zidu jos pise ime)
Recimo Zemun pripojimo Novom Beogradu a oni zauzvrat dobiju to što ćemo ime grada promeniti u Novi Zemun.
Recimo da neznatno promenimo tvoj predlog u: Zemun pripojimo Novom Beogradu a oni zauzvrat dobiju to sto cemo ime grada promeniti u Novi Beograd :D Edited by burekdzija
Link to comment
ja volim ceterespeti.
kako shtaaa?:P:@ srdjann-ne zaboravite da pripojite i Kosancicev venac, Kalemegdan, Knez Mihajlovu, Karadjordjevu, Trg Republike, ceo Dorcol. :P Necem da zivim u Shumadiju, samo u Vojvodinu. :P Edited by uros_s78
Link to comment
boze-me-saprosti, sta ce nama zemun??? znate li vi da sa zemunom dolaze i zemunci (ili zemunjani, kako starodeseoci zemuna vole sebe da zovu, a sve ostale da ispravljaju)?
Saces budes ubivena sa tonom dinamita ko sudija Falkone od strane Mancu.
Link to comment
Blokovi 44, 45, 70, 70a su u svakom pogledu neuporedivi sa ovim dobežanijskim. Bez ljutnje.
Istina. Baš sam gledao neki stan u 45-om, u zgradicama uz Savu. Deru ko besni, al je najbolje mesto za život.@Uki: Prati fabulu, nas Balkanoidi ne zanimaju. Svrati u goste, ako ispuniš sve uslove za vizu. Edited by dig_chohano
Link to comment
Recimo Zemun pripojimo Novom Beogradu a oni zauzvrat dobiju to što ćemo ime grada promeniti u Novi Zemun.
Recimo da neznatno promenimo tvoj predlog u: Zemun pripojimo Novom Beogradu a oni zauzvrat dobiju to sto cemo ime grada promeniti u Novi Beograd :D
A, onda sve vas mi pripojimo Vojvodini, :P
Link to comment
Saces budes ubivena sa tonom dinamita ko sudija Falkone od strane Mancu.
umesto sto se bavi statusom zemuna, bolje da postavi neko pitanje, zna ona vec gde..... od juce se luda pravi.
Link to comment
Recimo da neznatno promenimo tvoj predlog u: Zemun pripojimo Novom Beogradu a oni zauzvrat dobiju to sto cemo ime grada promeniti u Novi Beograd :DA, onda sve vas mi pripojimo Vojvodini, :P
Pa to je i ideja (Vojvodina -> Madjarska -> EU -> Sengen).I for one welcome our new EU overlords :DEdit:
umesto sto se bavi statusom zemuna, bolje da postavi neko pitanje, zna ona vec gde..... od juce se luda pravi.
Pre ce Seki iz Haga izaci nego sto ce ona pitati. Edited by burekdzija
Link to comment
Odakle ti pravo da moju porodičnu fotografiju kačiš na forum, nesrećo? <_<
:lol: Ne daj se, Urose i ne podlezi laznim carima novokomponovanih svetla reklama za banke i osiguravajuca drustva. Mocvarci te mrze zato sto ih gledas sa visine - sa Terazijskog grebena.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...