Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

poneću užinu :-)
more, ponesi stolichicu, da se krvotok odmori od gravitacije, dok chekash na stanici :rolleyes: missim, bus za centar bgd, koji ide na pola sata :blink:(ono, cijenim da za rumu preko pecinci ispred sava centra moze da se navata na 15 minuta) Edited by thermal bug
Link to comment

bila ja u nekom hotelu u parizu, u ne bas sjajnom kraju oko gare du nord. u sred noci, tacno ispod otvorenog prozora na prvom spratu, pocinje pucnjava. ja bunovna, tek probudjena skocim i pocnem da vicem: neko puca, neko puca. decko koji je spavao pored mene (uzgred, stanovnik sive zone izmedju 63. i 64. bloka) se trgne i kaze: sta se deres, kao da nisi sa novog beograda.

Link to comment

nego.... da se vratimo na ozbiljne stvari. kad sam poslednji put bila u bg, vredno su se sredjivale biciklisticke staze po nbg i gradile nove. u omladinskih brigada su skoro vec zavrsavali posao, a u jurija gagarina je trebalo tek da pocne. kakvo je stanje sad?

Link to comment
nego.... da se vratimo na ozbiljne stvari. kad sam poslednji put bila u bg, vredno su se sredjivale biciklisticke staze po nbg i gradile nove. u omladinskih brigada su skoro vec zavrsavali posao, a u jurija gagarina je trebalo tek da pocne. kakvo je stanje sad?
u omladinskih brigada skoro vec zavrshavaju poso. eto kakvo je stanje <_< al su rozikaste, da se vide po mraku :wub:
Link to comment

Moram priznati da se svakog poslepodneva vraćajući se sa posla (koji je takođe na NBGu :D ) sebično naslađujem gledajući sve one automobile koji čekaju da se uspentraju na gazelu - i uvek pomislim da ništa ne može da nadoknadi taj stres, tj. odsustvo stresa u mom slučaju. Ili kad mi kolega sa banovog brda priča kako ima tačno određeno vreme izjutra do kojeg mora da krene na posao, jer u suprotnom nema šanse da stigne na vreme zbogradi sajma. Pa priče o raznim infrastrukturnim i komunalnim problemima, kojih ja nemam...itd. itd. Jbg. tema je lokalpatriotizam. :D

Link to comment

Eh, ja sa posla i na posao idem samo jednim prevozom - liftom.edit: @marianne - u ono doba se blok 38 još uvek vodio kao sanatorijum, skoro je upgradeovan u bolnicu wink.gif

Edited by dig_chohano
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...