Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

52 minutes ago, Блок_64 said:

Нема никакве везе ово лудило на Сави и првомајска у Земуну.

Nisam mislio na Savu vec generalno na uzurpaciju zelenih povrsina u urbanim delovima grada.

Edited by Friend
Link to comment
15 minutes ago, Frank Pembleton said:


Ne razumem?

 

 

Власти су се мењале.Од Слобе па до данас разни су долазили и одлазили а савски насип су сјебавали све више и више и нико није ни прстом мрднуо да реши проблем.Додуше ако добро памтим почело је то још и пре слобе.

 

 

Quote

Nisam mislio na Savu vec generalno na zelene povrsine u urbanim delovima grada.

 

 

Ма наравно то је нашим будалама у крви.

Edited by Блок_64
Link to comment
On 2/1/2018 at 9:02 AM, Frank Pembleton said:

E a ta robna kuća zvrji prazna već...ko zna koliko...


...shiit has hit the fan....

Valjda otkad je Tehnomarket riknuo.

Edited by katamaran
Link to comment

kako gde. ovde kod mene standardno dobro, a u bloku kod mojih gde je uvek bilo kilavo, sada lože kao da sutra neće svanuti. keva ima tezu da je to zbog izbora, kao i kurs €

Link to comment
kako gde. ovde kod mene standardno dobro, a u bloku kod mojih gde je uvek bilo kilavo, sada lože kao da sutra neće svanuti. keva ima tezu da je to zbog izbora, kao i kurs €

Pa to ove godine u blokovima pojačali baš snažno... Ranije je bilo onaaako na ivici korektnog... A te lamele oko starog merkatora su uvek izuvale sa grejanjem...
Link to comment

Da ne zna slucajno neko od vas slucajno Kaleta gospodara vremena ili idealno nekoga ko je dobar sa njim? Valjda je negde oko bloka 70. Mozda ne bi bilo lose da mu se odradi monetizacija yt klipova (nisam siguran koliko bi ozbiljna cifra bila jer su domaci pregledi al ne verujem da je zanemarljiva za nekog ko se hrani u narodnoj kuhinji)

 

Tuzno mi da zivi ko poslednja sirotinja a (mozda) od onog svog snimanja po busevima moze sasvim pristojno da zivi.

Link to comment
4 minutes ago, katamaran said:

Da ne zna slucajno neko od vas slucajno Kaleta gospodara vremena ili idealno nekoga ko je dobar sa njim? Valjda je negde oko bloka 70. Mozda ne bi bilo lose da mu se odradi monetizacija yt klipova (nisam siguran koliko bi ozbiljna cifra bila jer su domaci pregledi al ne verujem da je zanemarljiva za nekog ko se hrani u narodnoj kuhinji)

 

Tuzno mi da zivi ko poslednja sirotinja a (mozda) od onog svog snimanja po busevima moze sasvim pristojno da zivi.

њему држава узима и даје и опет враћа и опет узима, у складу са сталном динамиком у политици мрцварења осетљивих група. слушам га у бусу понекад, па скапирам кад је у којој фази. прошли пут ми је наулици изнео неки трактат о лебу и пекарама. не знам га лично.

Link to comment

Ne sumnjam da ume da bude i izuzetno naporan al nije on kriv sto se takav rodio. Ponekad naletim na yt pa ume i da nasmeje. Verovatno bi idealno bilo naci nekog iz njegove okoline, recimo ove likove sto ga uce da vozi kola

 

 

Koliko se secam pisali su pojedini da su iz bloka 70 pa mozda neko zna ovog Baju makar iz vidjenja.

Edited by katamaran
Link to comment

Kale je iz 23. bloka (prva zgrada do autoputa, pored onog helidoroma). Mislim da u 70. dolazi ujutro zbog narodne kuhinje.

Na par klipova se vidi neka ekipa iz 70., ali ne znam tačno ko su - možda bi se preko njih moglo nešto videti, ali sumnjam ...

Link to comment
41 minutes ago, katamaran said:

Da ne zna slucajno neko od vas slucajno Kaleta gospodara vremena ili idealno nekoga ko je dobar sa njim? Valjda je negde oko bloka 70. Mozda ne bi bilo lose da mu se odradi monetizacija yt klipova (nisam siguran koliko bi ozbiljna cifra bila jer su domaci pregledi al ne verujem da je zanemarljiva za nekog ko se hrani u narodnoj kuhinji)

 

Tuzno mi da zivi ko poslednja sirotinja a (mozda) od onog svog snimanja po busevima moze sasvim pristojno da zivi.

Ja znam coveka , tonca na jednoj tv, koji ga je "otkrio" jos u vreme Radio Kosave.Ne znam da li je sa njim vise uopste u kontaktu...A i ko bi njemo nesretnom to sve "organizovao"?

Link to comment

Iskreno ne znam sve detalje kako funkcionise al mozda bi neko bio voljan jednom da se iscima. Valjda treba da se napravi adsense nalog. Idealno je i racun u banci al valjda ne mora jer kao salju neke cekove mada kazu da to jako sporo ide. Posle bi mu samo ostalo da ukljuci monetizaciju kad okaci neki klip (tolko bi valjda naucio)

 

ovo je staro par godina. Danas je verovatno jos jednostavnije

Spoiler

 

Cisto ideja. Nisam ni ja siguran kako je sprovesti u delo.

 

edit: u nekom drugom klipu lik rece da se ne vredi cimati ako je broj pregleda ispod hiljadu dnevno. Koliko vidim Kale ima 1-2 hiljade dnevno po klipu a izgleda da izbacuje par dnevno. Neki stariji mu imaju i po par stotina hiljada pregleda.

Edited by katamaran
Link to comment

setila sam se, znachi jedan od njegovih glavnih rantova autobuskih bio je o tome kako mu je neko neshto platio legalno i drzava mu je to odmah registrovala tako shto mu je ukinula neke prihode po socijalnom/zdravstvenom osnovu. tako da treba oprezno sa tim, da se ne ojadi chovek za neshto nesigurno. drzavnih 10 hiljada po nekom osnovu ume da bude veliko ko kuca, kad ukinu. a oni samo vrebaju da se ne pojavi neki dinar s neke druge strane. po cenu da neizlechive bolesnike proglase izlechenim, i slichno...

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...