Jump to content
Miralem

Majstorski topik

Recommended Posts

Frank Pembleton
e deco. neshto mi palo na pamet. deca koja su nasula svako po pola kila jogurta u svaku stolicu su porasla. stolice su prljave kao da je sedela stoka. presvuchene trpezarijske, onaj lazni mikrofiber. sad sam ja namislila da menjam mebl, poshto su dobre stolice. pa mi palo na pamet, pre toga, jel neko nekad uspeo da opere nameshtaj, recimo metodom zvanja nekog servisa za pranje?

sent from bubamoto

Imaju oni tu uslugu, mi zvali na insistiranje moje žene, da "podmladi" onaj neki "stilski nameštaj" trosed i fotelju, dođe neki ko kirbi ovo ono para zuji tandrče, šta znam meni to sve isto. I dalje se klizam kad sednem na njega .
Ali to za mene nije ni čišćeno .
E da i nije bilo jogurta, i sličnog pa nisu baš isti parametri...

nisam ja
10 hours ago, gospa buba said:

e deco. neshto mi palo na pamet. deca koja su nasula svako po pola kila jogurta u svaku stolicu su porasla. stolice su prljave kao da je sedela stoka. presvuchene trpezarijske, onaj lazni mikrofiber. sad sam ja namislila da menjam mebl, poshto su dobre stolice. pa mi palo na pamet, pre toga, jel neko nekad uspeo da opere nameshtaj, recimo metodom zvanja nekog servisa za pranje?

sent from bubamoto

moja su daleko od porašćanja al su stolice već :isuse: 

moja jedina ideja je presvući u nešto što se može obrisati. a to je jedino neka mrska eko koža od koje se znoji dupe. eni sdžeščns?

nisam ja

dupljak

Edited by nisam ja

gospa buba

Imaju oni tu uslugu, mi zvali na insistiranje moje žene, da "podmladi" onaj neki "stilski nameštaj" trosed i fotelju, dođe neki ko kirbi ovo ono para zuji tandrče, šta znam meni to sve isto. I dalje se klizam kad sednem na njega .
Ali to za mene nije ni čišćeno .
E da i nije bilo jogurta, i sličnog pa nisu baš isti parametri...
a pa nishta nije ovde stilsko, samo je super shtrokavo

sent from bubamoto

Simon

Ако имаш времена и воље, није тешко сам у кућној режији пресвучи новим штофом столице (бар дио на којем се сједи).

gospa buba
Ако имаш времена и воље, није тешко сам у кућној режији пресвучи новим штофом столице (бар дио на којем се сједи).
imam volje, nashlo bi se i vremena, ali je teshko :D

to su one stolice shto su presvucene svuda, samo noge nisu.

sent from bubamoto

Frank Pembleton
4 hours ago, gospa buba said:

imam volje, nashlo bi se i vremena, ali je teshko :D

to su one stolice shto su presvucene svuda, samo noge nisu.

sent from bubamoto

Onda ništa, menjaj štof...

gospa buba
Onda ništa, menjaj štof...
pih, bash sam mislila da ce neko da mi savetuje da neke baje to operu svemirskim mashinama :cry:

sent from bubamoto

Frau Gabrijela
pih, bash sam mislila da ce neko da mi savetuje da neke baje to operu svemirskim mashinama :cry:

sent from bubamoto

Mislim da može. Pre par godina su mi prali dvosed. Nije bilo jogurta, ali je bio prilično štrokav, mačka se na njemu izležavala. Sećam se da me je bilo sramota koliko je bila prljava, ne samo prva, nego i druga voda. A oni namerno imaju providan taj divajs kojim peru da se ljudi stide. Liči na usisivač, da li je nešto kirbiliko ili ne, ne znam.
Budi spremna da neće moći odma da se sedi, suši se dan, dva. Trebalo bi da servisi za pranje tepiha rade i to.

Skyhighatrist

Kod matere je bila ova ekipa, super su odradili sve, od tepiha do fotelja...

Frank Pembleton

sent from bubamoto

Pa ka ti kažem da su to neke mašine...
Ma zovi ih..

Блок_64
22 hours ago, *edited by mod said:

Jel ima neko preporuke za lak za parket visokog sjaja? Gledam nekoliko proizvodjaca i cena se bukvalno razlikuje i do 1000 kinti po litru...

Er lack je jedan od najboljih na nasem trzistu.Dvokomponentni poliuretanski.

To je nesto odprilike sto najvise mozes da dobijes za te pare sto se kvaliteta tice.

*edited by mod

Er lack je jedan od najboljih na nasem trzistu.Dvokomponentni poliuretanski.

To je nesto odprilike sto najvise mozes da dobijes za te pare sto se kvaliteta tice.
Hvala! Parketar mi je pominjao chromodern ali mislim da mi je ovaj er lack bliži što se cenovnog ranga tiče.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Блок_64
13 minutes ago, *edited by mod said:

Hvala! Parketar mi je pominjao chromodern ali mislim da mi je ovaj er lack bliži što se cenovnog ranga tiče.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Да будем искрен chromodern  јесте ок што се тиче квалитета али између њега и Грчког ер лака питање се уопште не поставља што се квалитета тиче,ер лак је далеко испред.