Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    667

  • mire

    514

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    404

59 minutes ago, *edited by mod said:

Pa da, i ja tako mislim. Ako radi i te kako bih uzeo, ali ako drži vodu mesec dva onda bolje da ne plaćam za džabe.

Dobro mislis :) 

Dok nisam sistemskitm resio kucni/vodovodni kamenac, i ja sam se zezao sa staklima na kabinama: ne isplati se, obaska sto bas i ne radi pos'o u celini i celosti.

Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

Kako si ga rešio?

Пукли цирка 1,500 евра и уградили онај систем за убивање каменца, писао сам овде о томе.

Додуше, нас донекле и мука натерала, имамо двојно снабдевање водом, са сопственог извора и из водовода, обашка уграђен солар с којим се није зезати по питању каменца..

1 minute ago, mlatko said:

Ne odvrce slavine ukuci.

:D 

Link to comment

U radionici :sleep:

Ma neki Hidrolux automatski pa jos digitalni omeksivac vode Monostand 1248RX, mehanicka filtracija 20 mikrona (ovo prepisujem :D)...

Uradila ga 1 beogradska firma, ispostava Titograd, sve komplet, plus so tablete, filteri, problem je sto nema pijenja vode, ali to smo prezalili, zao nam bilo izvorske vode, em izvorska, em dzabe, ali sa danasnjim stepenom zagadjenja svim i svacim i rasipanjem svakojakih poljoprivrednih i ostalih hemikalija cenim da je djavo odneo salu...

Vredi svaku paru, niti vise belih tragova na armaturi, slavinama, tusevima, staklima na tus kabinama, niti problema sa ves masinom, sudovima...

Link to comment
  • 4 weeks later...
On 1/19/2018 at 12:15 PM, gospa buba said:

a pa nishta nije ovde stilsko, samo je super shtrokavo emoji38.png

sent from bubamoto
 

meni su uz stan ostavili i nešto nameštaja što je uključilo i štrokavu grandioznu fotelju i tabure. zvao servis čiju sam brojku našao na tabli u zgradi. oni došli, odneli, očistili, vratili za 1 vajferta. gospođa je bila zadovoljna.

Link to comment

Jel ima neko iskustva sa kapljanjem bojlera kroz sigurnosni ventil? Bojler je skroz nov (Ariston)  ali kada ga upalim gotovo odmah krece da kaplje, sto je problem jer se nalazi tacno iznad masine za ves. 

 

Prvo je stavljen njegov fabricki ventil, pa onda novi od 6 bara(Komak), sada je na njemu sigurnosni ventil od 9 bara(isto Komak) ali i dalje kaplje. 

Edited by *edited by mod
Link to comment
Imam ja. Kaplje.
To se do zamene prethodnog nije dešavalo a onda mi je objašnjeno da je to tako kada je ventil ispravan.
 
Kamenac će to uskoro da reši.
E veselo :( A gde ti kaplje? Ovaj neki majstor predlaze da probamo nepropusni ventil. Ja se uopšte ne razumem sem sto bih radije podneo kapljanje nego eksplodiranje.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...