Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Nije za ovde ali i jeste, ako se uzme održavanje u obzir. Elem, treba da kupim frižider i to kombinovani, a neam pojma ni o čemu.

Dakle, less frost/no frost, koja je fora s tim? Drugo, Indesit ili Candy, pošto za Electrolux neam pare a ostale sam eliminisao?

Link to comment

Ma uklapa se meni i Beko, i sviđa mi se, a i cena mi se sviđa. Aaaali, nemam poverenja mnogo. Ono, znam da su danas sve Kinezi, ali i Kineza ima raznih, pa mi ovi talijanski nekako više poverenja ulivaju.

Zato i pitam kakva su ljudima iskustva. A i šta je jebeni no frost i zašto je to toliko važno.

Link to comment

to no frost mu znači da kao ne ledi. mislim da je samo jedna od oznaka koja govori da će se ranije pokvariti. ja sam npr uzeo gorenje jer je bio najpovoljniji tj dobio sam popust i evo šljaka, da ga ne ureknem kuc, kuc, kuc, pljuc, pljuc, pljuc.

 

beko su turci koji imaju najveći centar za razvoj, od ovih evropskih proizvođača. al iskreno mislim da u tom centru za razvoj 90% vremena provode na ispitivanju materijala, tj da potraje koliku daju garanciju

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Evo moje iskustvo.Gorenje od prvog dana je nesto falilo,te pukne rucka,te pukne polica....Zamenio ga je pre 5-6 meseci beko i za sada sam zadovoljan.Prevazisli su gorenje.

Link to comment

bekov frizider od 2005 do danas, bez kvarova, plastika malo napukla sad i poslednjijh godinu dana olabavila guma i no frost ima 2 prsta snega u komori za zamrzavanje. jednom i seljen. ali poznavaoci tvrde da je beko bio bolji dok su ulazili na trzishte. da se pitam verovatno bih uzela opet, nisam bila nesrecna.

 

indesit ima ochajnu plastiku po difoltu za sve. a za kandi necu da kazem nishta lepo iz inata, koske su mi oglodali [emoji38]

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Znate li za neke radnje sa vodoinstalaterskom opremom oko Bajlonijeve pijace? Treba da nadjem jedan specificni plovak za vodokotlic, koji danas nisu imali na tri mesta; od pre znamo da ga nemaju u radnji u Dz.Vasingtona kada se krene od Banije na dole (ali cu svratiti kad sam vec u tom delu), a probacu na nekoj tezgi na samoj pijaci gde je moj tata kupio pre dve godine (a sada sumnja da cu istog prodavca i naci).

 

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
23 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

to no frost mu znači da kao ne ledi. mislim da je samo jedna od oznaka koja govori da će se ranije pokvariti. ja sam npr uzeo gorenje jer je bio najpovoljniji tj dobio sam popust i evo šljaka, da ga ne ureknem kuc, kuc, kuc, pljuc, pljuc, pljuc.

 

beko su turci koji imaju najveći centar za razvoj, od ovih evropskih proizvođača. al iskreno mislim da u tom centru za razvoj 90% vremena provode na ispitivanju materijala, tj da potraje koliku daju garanciju

no frost imaju grejač koji se uključuje s vremena na veme i odledi zaleđeno

Kada crkne grejač, ošto nemože da se menja, frižider može u đubre

Link to comment
14 minutes ago, I*m with the pilots said:

Znate li za neke radnje sa vodoinstalaterskom opremom oko Bajlonijeve pijace? Treba da nadjem jedan specificni plovak za vodokotlic, koji danas nisu imali na tri mesta; od pre znamo da ga nemaju u radnji u Dz.Vasingtona kada se krene od Banije na dole (ali cu svratiti kad sam vec u tom delu), a probacu na nekoj tezgi na samoj pijaci gde je moj tata kupio pre dve godine (a sada sumnja da cu istog prodavca i naci).

 

 

prosetaj do Tadeuša Košćuška 7
 

Link to comment
11 hours ago, Matilda Ivancic said:

 

prosetaj do Tadeuša Košćuška 7
 

To je http://www.itim.rs

Hvala na preporuci, nasla sam telefon te radnje i nazvala, ali nisu imali takav plovak. Nasla sam na kraju na Bajlonijevog, na jednoj od tezgica.

 

Dakle ako imate takav sistem WC solje, tzv. "monoblok" kako sam naucila juce, vecina redovnih i univerzalnih plovaka prosto ne pase jer je kazance dosta uze nego redovno. Geberit univerzal je duzi za tipa centimetar ili manje. Barem jedna tezga na Bajloniju ima odgovarajuce plovke, Koldar/Uros/treci no-name. Meni je naplatio 600 din.


 

Spoiler

 

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...