Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts


Imaju oni tu uslugu, mi zvali na insistiranje moje žene, da "podmladi" onaj neki "stilski nameštaj" trosed i fotelju, dođe neki ko kirbi ovo ono para zuji tandrče, šta znam meni to sve isto. I dalje se klizam kad sednem na njega [emoji3].
Ali to za mene nije ni čišćeno [emoji41].
E da i nije bilo jogurta, i sličnog pa nisu baš isti parametri...
a pa nishta nije ovde stilsko, samo je super shtrokavo [emoji38]

sent from bubamoto

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    667

  • mire

    514

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    404

Ако имаш времена и воље, није тешко сам у кућној режији пресвучи новим штофом столице (бар дио на којем се сједи).

Link to comment
Ако имаш времена и воље, није тешко сам у кућној режији пресвучи новим штофом столице (бар дио на којем се сједи).
imam volje, nashlo bi se i vremena, ali je teshko :D

to su one stolice shto su presvucene svuda, samo noge nisu.

sent from bubamoto

Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

imam volje, nashlo bi se i vremena, ali je teshko :D

to su one stolice shto su presvucene svuda, samo noge nisu.

sent from bubamoto
 

Onda ništa, menjaj štof...

Link to comment
pih, bash sam mislila da ce neko da mi savetuje da neke baje to operu svemirskim mashinama :cry:

sent from bubamoto


Mislim da može. Pre par godina su mi prali dvosed. Nije bilo jogurta, ali je bio prilično štrokav, mačka se na njemu izležavala. Sećam se da me je bilo sramota koliko je bila prljava, ne samo prva, nego i druga voda. A oni namerno imaju providan taj divajs kojim peru da se ljudi stide. Liči na usisivač, da li je nešto kirbiliko ili ne, ne znam.
Budi spremna da neće moći odma da se sedi, suši se dan, dva. Trebalo bi da servisi za pranje tepiha rade i to.
Link to comment
pih, bash sam mislila da ce neko da mi savetuje da neke baje to operu svemirskim mashinama :cry:

sent from bubamoto


Pa ka ti kažem da su to neke mašine...
Ma zovi ih..
Link to comment
22 hours ago, *edited by mod said:

Jel ima neko preporuke za lak za parket visokog sjaja? Gledam nekoliko proizvodjaca i cena se bukvalno razlikuje i do 1000 kinti po litru...

 

 

Er lack je jedan od najboljih na nasem trzistu.Dvokomponentni poliuretanski.

 

To je nesto odprilike sto najvise mozes da dobijes za te pare sto se kvaliteta tice.

Link to comment
 
 
Er lack je jedan od najboljih na nasem trzistu.Dvokomponentni poliuretanski.
 
To je nesto odprilike sto najvise mozes da dobijes za te pare sto se kvaliteta tice.
Hvala! Parketar mi je pominjao chromodern ali mislim da mi je ovaj er lack bliži što se cenovnog ranga tiče.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment
13 minutes ago, *edited by mod said:

Hvala! Parketar mi je pominjao chromodern ali mislim da mi je ovaj er lack bliži što se cenovnog ranga tiče.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 

 

Да будем искрен chromodern  јесте ок што се тиче квалитета али између њега и Грчког ер лака питање се уопште не поставља што се квалитета тиче,ер лак је далеко испред.

Link to comment
Jel ima neko iskustva sa staklima za tuš koja imaju zaštitu protiv kamenca? Da li se isplati uzimati ili ne?

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk



Ako radi , isplati se.
Mada izražavam sumnju...
Link to comment

verovatno radi u nekom periodu pa kad ta hemija popusti onda preostaju tradicionalne metode tipa sunđer tipa sredstva protiv kamenca i udri

 

ako kamenac više smeta vizuelno onda vidi ona peskirana stakla

 

a ako ne, onda je ova naprava najbolja stvar, malo smara što mora da se koristi posle svakog korišćenja

 

21077.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...