Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Just now, Frank Pembleton said:


Šta je to? Neki domaći naziv toga?

nema. to što sam videla u farbari u bgd je uvoz iz engleske. kanarinski žuta tečnost. ovde u aus je drugačiji, gušći i plav. služi za ribanje profi roštilja. bukvalno razbija svu masnoću. ja njime perem i pločice u kuhinji i kupatilu ali napravim blaži rastvor. čini mi se da je taj žuti već dosta razblažen. samo se naprska masno i ostavi malo da deluje. 

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    521

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Upravo mi je eksplodirala kineska led minjonka. Odlete plasticni poklopac uz dim :)

 

Ne verujem da cu vise uzimati led. Stedljive su lutrija. Neke su mi jako dugo trajale a neke su jako brzo riknjavale.

Link to comment

e deco. neshto mi palo na pamet. deca koja su nasula svako po pola kila jogurta u svaku stolicu su porasla. stolice su prljave kao da je sedela stoka. presvuchene trpezarijske, onaj lazni mikrofiber. sad sam ja namislila da menjam mebl, poshto su dobre stolice. pa mi palo na pamet, pre toga, jel neko nekad uspeo da opere nameshtaj, recimo metodom zvanja nekog servisa za pranje?

sent from bubamoto

Link to comment

Jel ima neko preporuke za lak za parket visokog sjaja? Gledam nekoliko proizvodjaca i cena se bukvalno razlikuje i do 1000 kinti po litru...

Edited by *edited by mod
Link to comment
e deco. neshto mi palo na pamet. deca koja su nasula svako po pola kila jogurta u svaku stolicu su porasla. stolice su prljave kao da je sedela stoka. presvuchene trpezarijske, onaj lazni mikrofiber. sad sam ja namislila da menjam mebl, poshto su dobre stolice. pa mi palo na pamet, pre toga, jel neko nekad uspeo da opere nameshtaj, recimo metodom zvanja nekog servisa za pranje?

sent from bubamoto



Imaju oni tu uslugu, mi zvali na insistiranje moje žene, da "podmladi" onaj neki "stilski nameštaj" trosed i fotelju, dođe neki ko kirbi ovo ono para zuji tandrče, šta znam meni to sve isto. I dalje se klizam kad sednem na njega [emoji3].
Ali to za mene nije ni čišćeno [emoji41].
E da i nije bilo jogurta, i sličnog pa nisu baš isti parametri...
Link to comment
10 hours ago, gospa buba said:

e deco. neshto mi palo na pamet. deca koja su nasula svako po pola kila jogurta u svaku stolicu su porasla. stolice su prljave kao da je sedela stoka. presvuchene trpezarijske, onaj lazni mikrofiber. sad sam ja namislila da menjam mebl, poshto su dobre stolice. pa mi palo na pamet, pre toga, jel neko nekad uspeo da opere nameshtaj, recimo metodom zvanja nekog servisa za pranje?

sent from bubamoto
 

 

moja su daleko od porašćanja al su stolice već :isuse: 

 

moja jedina ideja je presvući u nešto što se može obrisati. a to je jedino neka mrska eko koža od koje se znoji dupe. eni sdžeščns?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...