Jump to content
IGNORED

Nezavisno sudstvo i huligani


Idioteque

Recommended Posts

14 hours ago, Malvo said:

Otkad to? Mislim cela ta njihova prica naginje ka tome da ih je neko okupio, ali posebno premetacina na autoputu ne upucuje na to da bi mogli biti drzavni. Mada, ko zna, mozda su i ovi postali favoriti nekog dela drzave ili dip stejta.

premetačina na auto putu?

 

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • radisa

    47

  • Ted

    45

  • Milogled Bluff

    39

Vujosevic da oslobodi sport od kriminala? On, koji je za celavog Dzonija Alkatraza javno izjavio da svakoj Partizanovoj sportskoj sekciji treba po jedan takav sposoban covek? Da li su oni normalni?

Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Kako mogu potpisati čovjeka sa "profesor", pa jebemmumater 

pa profesor fizičkog. često sam nailazio na bivše kolege nastavnike fizičkog, koji su se potpisivali sa prof.

Link to comment

Ma nikakav problem, samo fali ta dodatna informacija. Mislim, zvanje, zvanje, zanimanje zanimanje. 

Jbg, ako se priča o sportu, volio bih da znam da li će mi informacije pružati profesor biologije, hemije, sociologije, fizičkog ili marksizma, ako su svima drugima stavili zanimanja, mogli su i ovom. 

To da li sebi neko daje više zvanje, to ne znam jer ne znam čovjeka, ali ovo je nepismenos' organizatora, morali su da objasne koga dovode, a ne da pitaju dotičnog "kako da vas potpišemo" a on da bubne "pa profesor, kako drugačije". 

Link to comment
On 2/5/2018 at 1:03 PM, MayDay said:

Juce sam bila u Pioniru posle sto godina i dosli su ovi Kimijevci i izgleda da ih ima vise nego Janjicara ovih drzavnih. Nemam pojma sta se tu desava, ne mogu da stignem sve da upratim. Ima neko neki dajdzest? :)

 

dve strane iste medalje, mnogo manja razlika izmedju njih nego ranije izmedju fronta i agenata ili kasnije agenata i zabranjenih. mada se dosta ljudi i grupa tu ponavlja. ludilo mozga, morali bi grafikoni da se prave da se to razume

Link to comment
Ma nikakav problem, samo fali ta dodatna informacija. Mislim, zvanje, zvanje, zanimanje zanimanje. 
Jbg, ako se priča o sportu, volio bih da znam da li će mi informacije pružati profesor biologije, hemije, sociologije, fizičkog ili marksizma, ako su svima drugima stavili zanimanja, mogli su i ovom. 
To da li sebi neko daje više zvanje, to ne znam jer ne znam čovjeka, ali ovo je nepismenos' organizatora, morali su da objasne koga dovode, a ne da pitaju dotičnog "kako da vas potpišemo" a on da bubne "pa profesor, kako drugačije". 

Eeee ali onda ti se on uvreeeedi pa neće da dođe. Cvrc.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...