Jump to content
IGNORED

Radio B92


passthison

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    9

  • Frank Pembleton

    6

  • Ryan Franco

    5

  • Bane5

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uzbudilnik ftw, ostalo neslušljivo fakat (u Uzbudilniku posle 8 neslušljiva muzika). Devezdvojka pukla u tom segmentu mnogo odavno, jedino onih Mjehurovih par jutara pre nekoliko godina...

Link to comment
nema vise publike za taj jutarnji program koji vi volite, razbezao se normalan svet od radija.
Zapravo je tog normalnog sveta malo za rejtinge koji se zahtevaju :(Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

pa ne znam, pre 4 godine je nekakvog sveta bilo ohoho na toj frekvenciji, share je bio skoro 17 na totalu srbija, da bi 3 godine kasnije pao skoro na dva. dal su pomrli, emigrirali, pokvarili im se aparati, sta je bilo ne znam, tek u jednom trenutku ih je cini mi se bilo 1.6 miliona....

Link to comment

A mozda je razlog tome shto ste sjebali program, i ukinuli najslushanije emisije? Da ne pominjem Brakusova divljanja po etru kao da se nalazi u svojoj sobi sa naduvanim drushtvom.

Link to comment
pa ne znam, pre 4 godine je nekakvog sveta bilo ohoho na toj frekvenciji, share je bio skoro 17 na totalu srbija, da bi 3 godine kasnije pao skoro na dva. dal su pomrli, emigrirali, pokvarili im se aparati, sta je bilo ne znam, tek u jednom trenutku ih je cini mi se bilo 1.6 miliona....
Prosto mi neverovatno da se to tako osipa....share 17?Mnogo je to...Pre ce biti da su to naduvane cifre.Pad na 2?Pa to kao da ste ugasili radio....Brakus je paradigma tog celog skenjavanja radija, drugar, humorista, menadjer, marketinski mag.... Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Velika "rok en rol" prevara, razni Ritmovi, sponzorski sat Vremena, Šišmiš radio, kontakt-programi sa angažovanim političkim sadržajima ... Sve je to nestalo zajedno sa našom nadom u bolje sutra ... Nema više nade, nikakve i nigde ... Devedesetih, iz principa, nikada nisam okrenuo na Pink, a sada uhvatim sebe kako pratim "preljubnike"?! Ej, "preljubnike"!Pukli smo svi i otišli u k...c ... Još ako se danas sjebe Baumgartner ...

Link to comment
yuboks, pescanik
Tako je! A da li se iko seća javljanja sa beogradskih ulica Duće i Duće ili Bensedina kao lutajućih reportera?!Jbg, a sad imamo Darka i Marka ... Edited by stoka
Link to comment
Brakus je paradigma tog celog skenjavanja radija, drugar, humorista, menadjer, marketinski mag....
Brakus je bio odlican dok je radio jednom nedeljno. A onda je nekom pametnom palo na pamet da bi to moglo tako svaki dan...
Link to comment
Tako je! A da li se iko seća javljanja sa beogradskih ulica Duće i Duće ili Bensedina kao lutajućih reportera?!Jbg, a sad imamo Darka i Marka ...
Secam se ja i emisija koje je vodio Dzoni Rackovic. A onda, odjedno, na radiju vise nije bilo mesta ni za Mikroba.
Link to comment
Prosto mi neverovatno da se to tako osipa....share 17?Mnogo je to...Pre ce biti da su to naduvane cifre.Pad na 2?Pa to kao da ste ugasili radio....Brakus je paradigma tog celog skenjavanja radija, drugar, humorista, menadjer, marketinski mag....
ne verujem da su naduvane cifre kada ih izbacuje jedna te ista agencija (SMMRI ili kako se vec sada zove, valjda nielsen AGB). zapravo ne znam, nemam uvide u istrazivanja, upamtim samo sta se komunicira u tim saopstenjima. secam se poslednjeg saopstenja kada je radio bio broj jedan u beogradu i u srbiji, to je bilo 2008. i tada je komuniciran share 11/17 (ok, zaokruzeno). ovo za share malo vise dva mi je neko rekao, nikada to nisam video, u taj podatak mi je uvek bilo tesko da poverujem pa i dan danas sumnjam u autenticnost. pogotovu sto b92 zapravo nikada nije imao mali broj slusalaca ali je imao jedan ozbiljan catch u toj strukturi slusanosti koji joj je rusio share, a to je mala minutaza. koliko znam, TDI danas ima dosta veci share od B92 sa manjim brojem slusalaca sto je posledica toga sto se tamo duze zadrzavaju.inace, mislim da B92 dosta lako moze da se vrati na te cifre posto je radijska publika u srbiji jedno dosta amorfno telo koje se lako oblikuje uz par jednostavnih trikova, a program i dalje ima dosta prednosti u odnosu na konkurenciju cak i u "oslabljenom" izdanju u odnosu na to sto pisete. zapravo mislim da je u ovom trendu rasta u poslednjih 6 meseci povratak na te cifre samo pitanje vremena. mozda ne na broj jedan, ali vrlo stabilan broj dva, da.a za brakusa, nisi u pravu. tj ne znam na kakvo skenjavanje mislis, u smislu slusanosti on je dobar. Edited by gazza1
Link to comment
ne verujem da su naduvane cifre kada ih izbacuje jedna te ista agencija (SMMRI ili kako se vec sada zove, valjda nielsen AGB). zapravo ne znam, nemam uvide u istrazivanja, upamtim samo sta se komunicira u tim saopstenjima. secam se poslednjeg saopstenja kada je radio bio broj jedan u beogradu i u srbiji, to je bilo 2008. i tada je komuniciran share 11/17 (ok, zaokruzeno). ovo za share malo vise dva mi je neko rekao, nikada to nisam video, u taj podatak mi je uvek bilo tesko da poverujem pa i dan danas sumnjam u autenticnost. pogotovu sto b92 zapravo nikada nije imao mali broj slusalaca ali je imao jedan ozbiljan catch u toj strukturi slusanosti koji joj je rusio share, a to je mala minutaza. koliko znam, TDI danas ima dosta veci share od B92 sa manjim brojem slusalaca sto je posledica toga sto se tamo duze zadrzavaju.inace, mislim da B92 dosta lako moze da se vrati na te cifre posto je radijska publika u srbiji jedno dosta amorfno telo koje se lako oblikuje uz par jednostavnih trikova, a program i dalje ima dosta prednosti u odnosu na konkurenciju cak i u "oslabljenom" izdanju u odnosu na to sto pisete. zapravo mislim da je u ovom trendu rasta u poslednjih 6 meseci povratak na te cifre samo pitanje vremena. mozda ne na broj jedan, ali vrlo stabilan broj dva, da.a za brakusa, nisi u pravu. tj ne znam na kakvo skenjavanje mislis, u smislu slusanosti on je dobar.
Prema podacima IPSOS Strategic Marketing, TDI vec duze vremena u Beogradu ima znacajno vise slusalaca nego B92 i uz relativno vecu minutazu.ps. Neka vrsta "kontrolnog" istrazivanja koje na incijativu RAB Srbija i uz pomoc IREX-a i USAID-a uradjeno ove godine (uz slicnu metodologiju i sa drugom agencijom i njihovim uzorkom), doslo se do znacajnog poklapanja sa istrazivanjem IPSOS-a.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...