Jump to content
IGNORED

štrikanje i šivenje


slepa živana

Recommended Posts

Baka naseckala jabuka i završila štikanje kardigana od konca ove marke i boje. Sad traži da joj donesem najskuplje dugmiće iz Modeline (8x130 din/kom su oni koji pasuju), valjda da joj ne obezvredim trud.
Ajd kupuj, nemoj da si se stisla , ima tamo i skipljih ;) I da uslikas i okacis ovde da pohvalimo i dugmice i bakin trud :)
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

tema strikanje i sivenje mi se cini odgovarajucom za problem koji treba da resimelem neki dzemper nov mi ispao u klubu, neko ga je nasao, kapiram da se u tom podizanju desilo da ga je neko gazio a neko vukao i posledica je da se rukav rasio na spoju sa ovim delom dzempera tzv telesnim, a pritom se ne samo rasilo na mestu gde je bilo zasiveno nego se malo ostetilo i tkanje.pitanje glasi, gde u bgd da nosim da neko barem pokusa da to popravi tj zasije i zacepi tu rupu.hvala

Link to comment
uh, ne znam, ovo je neki koji je malo modernije napravljen, neka kombinacija pamuk vuna sa malo viskoze
nema to veze sa sastavom nego s tim tkanjem, lepo ti je reko simović, ako već nemaš svoju babu koja ume da plete, pitaj ove s kališa.... mada ono što je mašinski pleteno, teško ruka može da popravi.mnogo je lep džemper. imala sam sličan crveni, poklon od jedne forumašice. kako ga zakopčaš, pretvoriš se u milion dolara :D
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...