Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Utorkom i četvrtkom je u Dobračinoj, ostalim danima u druga dva salona, M. Pocerca i G.Gravijea. 2800 dinara (pranje, pakovanje, šišanje, feniranje). To je njegova cena, a ako šišaju devojke u salonu, onda je niža cena.

http://www.salonbob.com/

Edited by halloween
Link to comment

neki fejms fizer na uglu 7. jula i zmaja od noćaja, mojoj sestri od tetke, a za pranje, šišanje i fen, isto naplatio rsd 2.800... meni to zvučalo preterano jer je šišanje baš rutina, dakle, skraćivanje kose ne nešto fensi, no, vidim da je to standardna cifra

Link to comment

2500-2800 je cijena u vecini tih fensijih frizeraja

 

ali jebiga, ko ima iole zajebaniju frizuru, to bas vrijedi. ja se u bgd sisam za 500 din u zgradi do moje, ravna duga kosa bez ikakvih komplikacija, moze mi se. doduse zajebala me druga frizerka, to mi je kazna za nevjernost komsijskom salonu.

Edited by morgana
Link to comment

bila sam par puta kod koleta, jednom kod nekog taubnera i jos kod par tako nekih cudotvoraca ... i nista!

nisam bila bas presrecna, onda sam digla ruke i zakljucila da nije do njih nego do moje glavudze

 

 

...ali periodicno me uhvate crvi da puknem pare kod nekog frizerskog belog maga

Link to comment

Meni je hit kad frizeraji imaju tri različite cene za različite dužine kose (kratka, srednja, dugačka), gde kratka najjeftinija. I sad, recimo samo skrate krajeve na dugoj kosi, to je skuplje od zajebanog šišanja kratke (profil, stepenasto, sto čuda...)

Link to comment

očito manje cene tu veštinu (samo šišanje) od veštine feniranja, koje duže traje što je kosa duža.

Ma ne, cena uvek iskazana posebno za šišanje, posebno za feniranje. Tako je na barem 5 mesta gde sam išla.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...