Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

  • 11 months later...

Ja se sisam za 400 din u bloku, kad sam u Bgd, ali za molersko-farbarske radove moram da trazim i mimo komsijskih salona. Otkad se ovim bave doktori frizerskih nauka izisli sa akademija, ja imam problem da dobijem boju koju hocu. Ovaj mi je restaurirao kosu tacno kako sam trazila.

Link to comment

Nasla sam frizera svog zivota

Hairlovers u Gracanickoj

Idite, skoro da vracam pare ako ne valja

 

bojana?

 

a nije, pobrkala sam :)

Edited by darling
Link to comment

uh kako bih se opet osisala na kratko al me mrzziiiii..nemam frizera,mrzi me da trazim,mrzi me da odrzavam

sama se farbam,poslednji put mi je decko skratio kosu makazama za papir :lolol: ...posle 10+ god torture 1 frizera sam otisla u drugu krajnost  :cry:

Link to comment
  • 1 month later...

devojke. dje se sad kupuje kana? i koja se kupuje. nekad je bilo na zemunskoj na tezgama, turska kutijica sa devojkom. ali se bojim da to pripada proshlom milenijunu, a jedino to mi je poznato.

Link to comment

Bubo ne znam, a evo ne zna ni moj frizer. Kaže da dugo nije čuo da se neko farba time.

Moja frizura ovh dana - Sibil Šepard u Munlajtingu, samo ne toliko plava.

 

P.S. da sam u fazonu zaljubljivanja, ladno bih se zaljubila u tipa kao što je moj frizer. Spretan i brz. Dobro, i lijep.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...