Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Ali, sva sreca, to je splasnulo neocekivano brzo, i ja sam uskoro opet bila devojka iz susedstva..
sailor, a sto volis da budes devojka iz susedstva?
zbog običaja u zapadnim demokratijama da se peglaju gaće, peškiri i farmerke?
ja dok sam zivela i u botinoj demokratiji sam peglala gace, peskire i farmerke. pa znas kad bih usla u neopeglane farmerke? nikad! cak ni kad legnem dok ih zakopcavam.. :D
Link to comment
sailor, a sto volis da budes devojka iz susedstva?
A nije da volim, ovo "sva sreca" se vise odnosilo na to sto su svadbarske lokne brzo splasnule. Inace volim i ja da budem femme fatale, ali bez previse lokni i volumena. edit: Kad bolje razmislim, mozda bih ja i htela lokne u nekoj drugoj situaciji, ali taj dan sam isla da pijem pivo u lokalnoj birtiji, pa sam samo htela da se uklopim u okolinu sad.gif Edited by sailorman
Link to comment
zbog običaja u zapadnim demokratijama da se peglaju gaće, peškiri i farmerke?
I posteljina!
i kuhinjske krpe!! pricala mi je frizerka da trajna ovulacija vratila u novom soft izdanju. nemam pojma, na onim top modelima u katalogu izgleda dobro
Link to comment
ha! pritisak drustva da se uprosecis! znala sam!
Da, ali stvarno. Primetila sam da je meni, prosecno visokoj, nekad vrlo neprijatno da stanem na stikle dvanaestice ukoliko znam da cu biti okruzena zenama u baletankama. Tako valjda isto i sa frizurom. Kako je to glupo, jel? Edited by sailorman
Link to comment
pricala mi je frizerka da trajna ovulacija™ vratila u novom soft izdanju. nemam pojma, na onim top modelima u katalogu izgleda dobro
E, a mene ubedjuje drugar da uradim nesto brazilsko sa kosom (brazilski keratin?) sto ce je uciniti trajno ravnom i valjda sjajnijom. Jel neko ima iskustva s tim?
Link to comment
Da, ali stvarno. Ja sam primetila da je meni, prosecno visokoj, nekad vrlo neprijatno da stanem na stikle dvanaestice ukoliko znam da cu biti okruzena zenama u baletankama. Tako valjda isto i sa frizurom. Kako je to glupo, jel?
pa naravno da je glupo. oduvek me i nerviralo!na kraju sam morala da se bavim naukom da bih opravdala nosenje paris hilton torbice. :D
Link to comment
pa naravno da je glupo. oduvek me i nerviralo!na kraju sam morala da se bavim naukom da bih opravdala nosenje paris hilton torbice. :D
Ja bih morala da pocnem da se drogiram da bih opravdala sve sto zelim da nosim.
Link to comment

koliko vidim progresivne intelektualke zadnjih godina se prepoznaju po undercutu (punkersko izbrijavanje, preko kojeg ide dobro ošišan bob).na čelu s rihannom :Dbundy10.jpga u vezi brazilskog ravnanja, probala sam neku light varijantu, koja navodno ne mijenja strukturu dlake jer nema klasični sastav sredstava za onulaciju/ravnanje, već samo podebjava keratinsku ovojnicu i tako kosu čini težom i posljedično ravnijom. pretpostavljam da je to ista stvar o kojoj ti sailor govoriš. uglavnom, od proklamiranih 3 mjeseca izdržalo je 3 pranja, i onda se vratila u prethodno kovrčavo stanje. tako da mislim da je s tim sredstvima jednostavno- ako hoćeš efekt, dobit ćeš i nuspojavu i obrnuto.

Link to comment
E, a mene ubedjuje drugar da uradim nesto brazilsko sa kosom (brazilski keratin?) sto ce je uciniti trajno ravnom i valjda sjajnijom. Jel neko ima iskustva s tim?
izguglaj brazilian blowout, ima dosta clanaka o health concerns, a kao kroz maglu se secam da je negde i zabranjen.
Link to comment

taj brazilski tretman moze da se radi razlicitim preparatima, od kojih su neki rizicni, a neki navodno nisu. u svakom slucaju, moj frizer rekao da nije za tanku dlaku jer taj dodatni sloj keratina kojim se oblozi dlaka cini da ona bude teza, pa ako je tanka onda ce kosa uvek imati taj efekat da je 'pala'. i da ne vredi za ispravljanje kovrdzave kose, mozda eventualno trsave. ukratko, kao kad bi obicnu kosu isfenirao-takav je i efekat i domet. sta sa fenom uspes, moci ces u istoj meri i ovim tretmanom, jedino sto ce efekat biti trajniji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...