Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

@CrniGujaPrijatelju, patkometrija ne stanuje na ovom topiku... Nije ti ovo topic "Sve utakmice Crvene Zvezde koje možete naći na Youtubeu"...

Edited by radisa
Link to comment
@CrniGujaPrijatelju, patkometrija ne stanuje na ovom topiku... Nije ti ovo topic "Sve utakmice Crvene Zvezde koje možete naći na Youtubeu"...
Kakvi sve likovi, pa sta sada treba, kada god postavim utakmicu koju je Zvezda dobila odmah potom i utakmicu koju je izgubila :isuse: Koji je kurac na ovom forumu, jel u vlasnistvu B92?
Link to comment
Kakvi sve likovi, pa sta sada treba, kada god postavim utakmicu koju je Zvezda dobila odmah potom i utakmicu koju je izgubila :isuse: Koji je kurac na ovom forumu, jel u vlasnistvu B92?
'Ajde pročitaj ovaj topik od početka, pogledaj šta je PISANO na njemu, pa se vrati...Nema ovo veze sa Zvezdom, isto bi napisao da si kačio utakmice FK Partizan, FK Dinamo ili FK Bečej... Glupo je i ne doprinosi ničemu, osim što će se javiti neki patkometar sa druge strane, početi da kači klipove o svom FK i onda će cela tema otići u kurac... Kao što su mnoge otišle...I ne, ovaj forum nije u vlasništvu B92, nego Teachera...
Link to comment
'Ajde pročitaj ovaj topik od početka, pogledaj šta je PISANO na njemu, pa se vrati...Nema ovo veze sa Zvezdom, isto bi napisao da si kačio utakmice FK Partizan, FK Dinamo ili FK Bečej... Glupo je i ne doprinosi ničemu, osim što će se javiti neki patkometar sa druge strane, početi da kači klipove o svom FK i onda će cela tema otići u kurac... Kao što su mnoge otišle...I ne, ovaj forum nije u vlasništvu B92, nego Teachera...
:blink: Izvinjavam se svim forumasima sto sam pokvario temu, ucinilo mi se da je njen naziv Ex Yu fudbal
Link to comment
:blink: Izvinjavam se svim forumasima sto sam pokvario temu, ucinilo mi se da je njen naziv Ex Yu fudbal
ajde, šta si istripovao. cepaj slobodno, samo ako može bez yutubova, to svi možemo da vidimo. piši nešto ili daj neke fotke, skenove ili štogod drugo što nema baš na svakom koraku.
Link to comment
ajde, šta si istripovao. cepaj slobodno, samo ako može bez yutubova, to svi možemo da vidimo. piši nešto ili daj neke fotke, skenove ili štogod drugo što nema baš na svakom koraku.
Pa vidis, ja sam se potrudio da na svom Youtube kanalu postavim utakmice o kojima se pise na ovoj temi, ove za koje sam dao linkove postavio sam u skorije vreme tako da nisu bile dostupne kada je ova tema otvorena, debilana je pisati o utakmici a biti protiv da se vidi neki detalj sa nje. Pominju se razni igraci, njihove igre, i sad treba verovati pre Radisi nego videti svojim ocima cool.gif
Link to comment
  • 5 weeks later...

Danasnji indexov tekst o Bjaevicu (ovo je samo odlomak)

I tada se, u klubu koji su Mostarci nazivali "rođeni", znalo tko je tko. Znalo se da je u čuvenom tercetu BMW Enver Marić na vratima bio Hrvat, centarfor Bajević Srbin, a kreator Franjo Vladić Musliman.
:lol::isuse::lol:
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zaboravih da prenesem da je prosle nedelje Enver Maric, bivsi golman i legenda mostarskog Veleza, kao i repke Yu, doziveo mozdani udar. Par dana je bio zivotno ugrozen, ali izgleda da se stanje stabilizovalo.Mozdani udar je doziveo nakon operacije srca u Nemackoj, gde i zivi (trener golmana u Herthi).Sve najbolje velikom golmanu!

Link to comment
  • 2 weeks later...

pozdrav svima...treba mi mala pomoc, ako neko ima sve rezultate prve savezne lige jugoslavije u sezonama 1982/83 i 1983/84, nek mi posalje na mail ili nek okaci na forum... :)hvala unaprijed

Link to comment
  • Redoran changed the title to Ex YU fudbal

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...