Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Чек, ако би играли турнир, како онда не би били у такмичарској форми?
znaš kako to ide, neki će da igraju, neki ne....propustiće sve pripremne utakmice kluba....vratiće se umorni i onda će naredna dva meseca da hvataju voz i priključuju se....sve to pod uslovom da se ne povrede. još gore je ako su planirani za prvih 11 u klubu, onda klub mora da da se snalazi i improvizuje u sred kvalifikacija za evro takičenja. po meni, veći je interes našeg fudbala da svi klubovi doguraju što dalje u Evropi pa taman ta mlada repr. ne osvojila ni bod na tom tamičenju, nego da svi ispadnu u julu a mi da se dičiimo nekim polufinalom u takmičenju bez ikakvog značaja.repr. ima prioritet u odnosu na klubove, ali seniorska. a igrači za nju se stvaraju po klubovima pa je bolje da mladi uhvate što više evropskih i jačih tekmi u svojim klubovima i da igraju u kontinuitetu nego da se mlate po takmičenjima za junoše.
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

I Ninkovc i Mitrovic i Aksentijevic su do sada bili starteri. Markovic bi tek sigurno to bio...Nama je to nezgodno jer poslednjih x godina sve ranije pocinjemo takmicenja. A te reprezentacije jesu i te kako bitne, jer nasi klubovi upravo sa tom reklamom i prodaju igrace. Oni ce se pripremati samo ce u nogama imati i 3 ili vise jacih utkamica. To nikako ne moze da bude lose. Ok, bice potrebno apr dana da se vrate u ritam cika Crnog, ali pobogu igrate sa Valetom, ne sa Celsijem... Do 3. kola kvalifikacija bice spremni kao da nisu ni odlazili nigde...Al dobro, razumem i klubove i njihova nadjebavanja sa savezom. Ja mislim da je veca muka ovde potencijalna povreda nego sam olazak. Fejsa je najbolji primer kako klub moze da nadrlja kad igrac igra za repku...

Link to comment

uopšte nije bitno s kim igramo, mene više nervira što se obično kao argument pominje interes Srpskog fudbala. a upravo je suprotno. interes je da se ne otežava klubovima (ionako labava) mogućnost da naprave nešto u Evropi. na jednoj strani se podstiče da klubovi imaju što više HG igrača i da oni igraju, redukuje se broj stranaca a sa druge strane ti pokupe te igrače u sred priprema pa se ti češi. pa ako ćeš svakog leta da mi odvedeš 5 ili 6 igrača onda mi dozvoli da mogu da imam više stranaca. al ne, to ne može jer deca moraju da igraju, a onda dođu i odvedu te što moraju da igraju. neka duva savez. ne bih pustio ni jednog pa taman me kaznili oduzimanjem bodova.

Link to comment
znaš kako to ide, neki će da igraju, neki ne....propustiće sve pripremne utakmice kluba....vratiće se umorni i onda će naredna dva meseca da hvataju voz i priključuju se....sve to pod uslovom da se ne povrede. još gore je ako su planirani za prvih 11 u klubu, onda klub mora da da se snalazi i improvizuje u sred kvalifikacija za evro takičenja. po meni, veći je interes našeg fudbala da svi klubovi doguraju što dalje u Evropi pa taman ta mlada repr. ne osvojila ni bod na tom tamičenju, nego da svi ispadnu u julu a mi da se dičiimo nekim polufinalom u takmičenju bez ikakvog značaja.repr. ima prioritet u odnosu na klubove, ali seniorska. a igrači za nju se stvaraju po klubovima pa je bolje da mladi uhvate što više evropskih i jačih tekmi u svojim klubovima i da igraju u kontinuitetu nego da se mlate po takmičenjima za junoše.
Previdjas jednu stvar - nit ce srpski klubovi dogurati donekle u Evropi (realno apsolutno je postalo nebitno da li ispadnu u prvom kolu ili doguraju do Lige Evrope gde osvoje jedan bod), nit ce reprezentacija napraviti nekakav rezultat. A cak i ako napravi, sve ce to biti upropasteno i baceno u bunar dok ti igraci dodju do seniorske reprezentacije, koja nista nikada nece osvojiti. Dakle abitno je da li ce igraci ostati u klubu, ili otici sa reprezentacijom, jer okreni obrni isti kurac.
Link to comment

Nadam se da je Komitet za inkluziju nikšićkog klovna na spisak za kvalifikacije ispratio današnje bravure i da će prestati da smara po tom pitanju...

Link to comment

Pocinje U19 EP u Estonijiupravo pocinje SRB-FRAprenos:http://www.balkansport.info/threads/1099-balkansport-3ima i na RTS2 i na EuroSport1

Edited by Далибор
Link to comment

Nasi mi deluju nekako korpulentnije (narocito ofanzivni deo) ali zato nijedan duel nisu u stanju dobiti. Najmanje los Dimic, mozda i Cavric nesto zna ali nema s kim igrati. Gde su Partizanovci, Markovic i Ninkovic? Nisu ih pustili?

Link to comment
Nasi mi deluju nekako korpulentnije (narocito ofanzivni deo) ali zato nijedan duel nisu u stanju dobiti. Najmanje los Dimic, mozda i Cavric nesto zna ali nema s kim igrati. Gde su Partizanovci, Markovic i Ninkovic? Nisu ih pustili?
Da.
Link to comment

Zar nisu Ninkovica pustili?edit: jesuhttp://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:385875-Partizan-pustio-Ninkovica-i-Mitrovica-na-EPAksentijevicu su izmislili povredu pa je posle igrao osamdeset minuta u prijateljskoj.

Edited by katamaran
Link to comment
Aksentijevicu su izmislili povredu pa je posle igrao osamdeset minuta u prijateljskoj.
povreda, da je zdrav igrao bi svih 90. povreda, žalim slučaj. oporavak ide iznenađujuće dobro, hvala na pitanju. wink.gif Edited by Ted
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...