Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

zar nije ono neki golman ove godine izrazio zelju da brani za nas ako ga pozovemo? ebem li ga za koji klub igra, da l' je neka manja ekipa u ligi sampiona od ove godine, zaboravio sam. gledao sam ga par puta, nije los a nije ni nesto mlad.cini mi se bosanac

Edited by exTRaGluv
Link to comment

I Rensinga pominju vec sto godina, samo sto nikada nisam cuo da se on oglasio povodom toga. Jos jedan Bohan <_< Jbte, zadnjih pet golmana u reprezentaciji ne moze da sastavi dve utakmice bez kiksa.

Link to comment
Sa Kuzmanovicem, Maticem i ostalima srednji red moze da bude ok (ne ocekujem vise nego ok). Problem su napad i golman. Spica nema ni na vidiku i sva trojca golmana ne izgledaju kao dobro resenje. (Doduse ni oni koji zagovaraju Mustafu i/ili Bajka ne nude nista kvalitetnije od postojece trojke.) Golovi treba da se ocekuju iz drugog plana (sutevi sa distance na cemu izgleda Miha insistira) i iz prekida sto nije mnogo ohrabrujuce. Odbrana ce dobro da igra jer tu su gotovo svi dobri a neki su vise nego dobri. Odbrana ce da nas odrzava u igri i daje sansu da izvucemo povoljni rezultat osim ako golman ne zasere. Sto se tice Skotske, pre nedelju dana sam ih gledao protiv SAD. Izgubili su 5-1 a moglo je da bude i 10-1. Pri tome su SAD igrali bez Dempsija i Altidora, uz Donovana najopasniji napadaci americkog tima. Srbija ne bi trebalo da ima problema sa Skotskom.
Naravno, kao sto nismo imali problema ni sa Sircima, Estoniju i da ne pominjemo. Skoti ce nam biti nezgodan protivnik jer igraju agresivno i pozrtvovano (pogotovo kod kuce), sto se svakako nece dopasti nasim vedetama koje su u ova tri meceve umele da zalegnu i nakon najlakseg faula.
Link to comment

Upravo odgledao snimku prvog... Eh kad bi nama golman ili napadaci bio najveci problem... Pa nemozemo prebaciti loptu iz svoje polovine ili organizirati jedan napada a da tece od naseg golmana/polovine prema napred. A nemozemo zato sto svi stoje i niko ne trci da se otvori. Nevjerovatno nas je lako markirati, izvrsiti agresiju bez puno truda ili trcanja, prisiliti nas na paniku i onda nam zabit gol. Koliko god Miha bio saban, nebi pomoglo ni da nam na klupi sjedi SAF ili Murinjo licno, jer nazalost nije to do njega nego do nepoznavanja elementarnih stvari koje se ne uce na ovom nivou. Mihina jedina greska je sto sa ovim balvanima pokusava implementirati novi i za njih kompleksni sistem koji oni nisu u stanju ispratiti.

Link to comment
zar nije ono neki golman ove godine izrazio zelju da brani za nas ako ga pozovemo? ebem li ga za koji klub igra, da l' je neka manja ekipa u ligi sampiona od ove godine, zaboravio sam. gledao sam ga par puta, nije los a nije ni nesto mlad.cini mi se bosanac
Rekao bih da misliš na Marka Šimića. Ove godine proglašen za najboljeg golmana JSL. Ima dvojno državljanstvo (Hrvatska i Srbija) i navodno mu je san da brani za reprezentaciju Srbije. Mada, pošto je tek uzeo srpsko državljanstvo, pitanje je da li će mu uefa dozvoliti.
- Izbori su samo povod, jer sam već dugo nameravao da postanem ,,domaći igrač“, odnosno Jagodinac. Dobio sam lična dokumenta Srbije,ličnu kartu i pasoš, na svoje ime. U klubu sam druga sezona, a već se osećam domaćim igračem i u pravom smislu Jagodincem i državljaninom Srbije. Zato je moja namera i velika želja da jednog dana zaigram za reprezentaciju Srbije, kaže Šimić.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...