Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Bambi kida i u reprezentaciji. Cenim da ce nam on biti Komljenovic ovog SP.A ako se kojim slucajem Stojkovic povredi mozemo samo da se uzdamo u onaj berserk koji nasi golmani demonstriraju sa vremena na vreme protivih jakih timova i u bitnim utakmicama (pogledati pod Djordje Pantic i Ivic Kralj)

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

A ako se ne povredi, mozemo da se uzdamo u to isto. Stranu na salu™, treba imati razumevanja za njega. Ne brani redovno, seljaka se iz kluba u klub, pa je i logicno da mu je samopouzdanje na nuli. U repci je vec druga prica, tamo je redovan, jezik zna savrseno, ispred sebe ima jednog od najboljih svetskih defanzivaca... ocekujem da se pokaze u 1 dobrom svetlu.

Link to comment

kad bi neko odgledao samo njegove utakmice iz reprezentacije (mlade i A) ladno bi mogao da zakljuci da se radi o vrhunskom golmanu.mislim da on nece biti problematican na sp.

Link to comment

jel on bese branio u finalu protiv italije kada smo izgubili 3-0? jedan gol je bio njegov kiks, ako se ne varam. inace je obecavao. steta sto je debil.

Edited by pacey defender
Link to comment

Milojevic je branio i ispustio loptu kod jednog gola Italijana. Ali mislim da je i Stojkovic u nekoj utakmici mlade reprezentacije zabrljao. A mozda i gresim...

Link to comment

stojke je branio 2006. kad smo ispali od ukrajine u polufinalu, ali se ne sećam tog kiksa. igrali smo još i sa nemcima, francuzima (obe izgubili) i portugalom (dobili).

Link to comment

Stojkovic u Zvezdi sto je branio pre 4,5 godina ja se ne secam da sam gledao sigurnijeg domaceg golmana, golmana sa boljom perspektivom od njega i secam se da mi nikako nije u glavu islo kako taj covek nema mesto u startnoj postavi jednog Sportinga, pa jednog Nanta, pa glupog Vitesea, pa bangavog Getafea, jer se meni stvarno cinilo da ce on da ima karijeru minimum jednog Sebastijana Freja... i onda je pre par godina kreno da brlja i u repki, pa sam nekako shvatio da je verovatno jedini njegov problem kombinacija izuzetno loseg (nesportskog,malodusnog) karakatera koji ga onemogucava da prevazidje probleme i jednog osecaja prepotencije - s druge strane. Ono je verovatno ono sto psiholozi nowadays zovu borderline. Zato su mu zadnjih par godina i odbrane takve - red briljantnosti, pa pocetnickih flopova, pa prvo, pa drugo, pa opet drugo, pa opet i tako..Elem, jab' zvao Jorgacevica i Stamenkovica pa kud puklodapuklo.

Link to comment
Kapiten Arsenala Fransesk Fabregas, koji se povredio u meču 1/4finala Lige šampiona protiv Barselone, verovatno neće igrati na SP, a sigurno do kraja sezone.Sjajnom Špancu je posle oštrog starta Karlesa Pujola naprsla fibula, i mada je Fabregas slomljenom nogom postigao pogodak iz penala koji je doneo izjednačenje Arsenala, izvesno je da će sa terena odustvovati do kraja sezone, a postoji mogućnost i da se neće oporaviti na vreme za Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi u junu.
Opa, nase sanse strmoglavo rastu iz dana u dan :D
Link to comment

koliko su spanci jaki najbolje opisuje to sto se odsustvo fabregasa uopste nece primetiti, iako je verovatno u top5 najboljih veznih na svetu.ne secam se da je nekad postojao toliko veliki favorit na takmicenju ovolike vaznosti.

Link to comment

Blic objavio patku kako FIFA insistira na promeni nadimka naše repke s obzirom da na orlove već ima Nigerija. Među komentarima ljudi koji ne kapiraju da je danas 1 april 1 se izdvaja

PedjaKrdzicČetvrtak, 01. 04. 2010. 10:47hneregistrovan korisnikОва вест није изненађење. ФИФА, као врхунска глобалистичка организација, даје себи ексклузивно право и на овакве "дриблинге". Но, макар смо ми навикли, и на сопственој кожи осетили, и осећамо, последице различитих притисака... Једини проблем јесте што никога не занима чињеница, да су "бели орлови", као део српске хералдике и државно-историјске баштине, временски и цивилизацијски неупоредиви у односу на нигеријски, маркетиншки модел. И не заборавимо - у Монтевидеу 1930. на грудима краљевске репрезентавције сијали су беле орлушине, истина у друштву шаховнице и осталих детаља СХС/југословенског грба. Име нам не могу одузети : Напред Србија!!!
:isuse:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...