Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

zasto se ograniciti na jedno ime?

poznato je da su dve glave pametnije od jedne

ali posto smo srbi, ne treba stati ni na dva, nego 3 selektora!

 

ne manje bitno, odavno nismo imali komisiju na klupi, a donelo nam je toliko rezultata i radosti u ranijem periodu

 

e sad, samo treba izabrati koja tri maga. na slatkim mukama ce biti kokeza pored toliko nasih proslavljenih i pre svega vrsnih fudbalskih radnika, ali ako u nesto nema potrebe da se sumnja to je da ce 1 takav strucnjak i pre svega 1 gospodin covek doneti najbolju odluku u interesu srbije

 

moja neka zelja bi bila krstajic-curcic-djoric

krsataja jer poznaje igrace, a realno i najzasluzniji je za nastup na sp, dakle kao neka spona dosadasnjeg rada i ovog sto sledi

curcic jer je strucnjak vrhunskog kalibra koji nikad nije dobio zasluzenu sansu, genijalni takticar, covek cije se minijature proucavaju na najvecim fudbalskim akademijama sirom planete

i 1 milovan djoric. izlisno je trositi reci. eventualno je samo jos nad zivadinovicem ucinjena slicna nepravda. covek cije bi vrednosti druge reprezentacije (is)koristile tako sto bi ovaj decenijama sedeo na uzarenoj selektorskoj klupi. ali sto kaze nas narod "bolje ikad nego nikad" i "bez starca nema udarca"!

 

trebali bi smo mozda organizovati potpisivanje peticije i poslati to na fss. ko zna kakvi sve vetrovi tamo duvaju ovih dana, verujem da je kokeza pod strasnim pritiscima, svakako mu ne bih bio u kozi. treba naci nacina, a peticija bi bila mozda dobro resenje da mu se pomogne i skine malo pritisak sa njegovih junackih pleca! 

 

Edited by pbg12345
Link to comment
30 minutes ago, porucnik vasic said:

Чему овакав потпуно недуховит текст? 

treba da ucim, pa evo vec satima radim sve ostalo :D

a mozda me primete i iz zurnala :fantom: 

 

@midlov zemo sa predugackim imenom

pored toga sto serendam, hteo sam jos jednom reci nek se nose svi u tri pizde materine, sve sa kokezom. uspeli su sto niko drugi nije i pre pocetka sp da napravimo sranje koje nam umanjuje ionako male sanse da napravimo kakav takav rezultat. krstaja, "iskusni stranac" ili neko treci, kao da je i bitno. obrazac sa svih velikih takmicenja na koje smo otisli, a da ja pamtim se ponavlja. plasim se samo da je smena selektora tek uvid u katastrofalne poteze. ne sumnjam da ce i rezultat biti na nivou i da brazil nece propustiti priliku da nas posalje kuci pune mreze

Link to comment

Bio sam ubedjen da ako se ista zna to je da na SP od golmana idu Stojke, Svilar i Rajko. Ali kako se razgoropadio brat na SMSa, ako ne bude povreda za ocekivati je da on uskoci umesto Rajkovica.

Link to comment
Bio sam ubedjen da ako se ista zna to je da na SP od golmana idu Stojke, Svilar i Rajko. Ali kako se razgoropadio brat na SMSa, ako ne bude povreda za ocekivati je da on uskoci umesto Rajkovica.
Nije isključeno ni da Račić istisne Matića iz reprezentacije
Link to comment
Nije isključeno ni da Račić istisne Matića iz reprezentacije
Niti da smene Muslina posle plasmana. Oh wait! Mada mislim da tu brat ako kaže koju lepu reč eto VMS na spisku. Prva dvojica su rekao bih zacementirani dokle god ne bude nekih povreda.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment

Pa stani jebote, brat™ se pojavio na 2 utakmice ove sezone, u kupu. Suspendovan je iz mlade reprezentacije. Nema ni najmanje logike da bude uopšte pominjan u vezi odlaska na SP. Bukvalno iste šanse kao račić

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...