Jump to content
IGNORED

Opera


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    20

  • Roger Sanchez

    15

  • bigvlada

    14

  • Mil@n

    10

Probao i Vivaldija i nisam siguran da bih želeo da ga gledam čitav dan, s druge strane mi se Neon sve više sviđa, još kad bi ispravili gomilu očiglednih gluposti, bih ladno prešao na njega.

Link to comment

Ja probao vivaldi i ostao za sada na njemu. Nemam se na šta žaliti osim što nije povukao sam bookmarske kao opera (u operi me sve lepo sačekalo, bookmark bar podešen i sl, ovde sam morao sam). Gestures je odlično rešen, menjaš, podešavaš, edituješ, dizajnom korektan, malo me nervira što pozadinu menija za svaki tab, pa mi je možda malo prešareno /iako volim šareno/, ali to verovatno može da se sredi negde u opcijama samo me mrzi da tražim.

Dakle, vivaldi za sada ostaje.

Link to comment
16 hours ago, Mil@n said:

Ja probao vivaldi i ostao za sada na njemu. Nemam se na šta žaliti osim što nije povukao sam bookmarske kao opera (u operi me sve lepo sačekalo, bookmark bar podešen i sl, ovde sam morao sam). Gestures je odlično rešen, menjaš, podešavaš, edituješ, dizajnom korektan, malo me nervira što pozadinu menija za svaki tab, pa mi je možda malo prešareno /iako volim šareno/, ali to verovatno može da se sredi negde u opcijama samo me mrzi da tražim.

Dakle, vivaldi za sada ostaje.

Može, ja koristim sistemske boje. Možeš i da ubaciš sopstvenu sliku u speed dial-u. Sada su unapredili download manager tako da omogućava pauziranje i nastavak download-a. 

Link to comment

Taj Vivaldi ima gadnu osobinu da menja boju svog zaglavlja u zavisnosti od web strane na kojoj je trenutno. Tako da kod gugl pretraživanja dobijem neku gadnu plavu boju (kopira boju fonta valjda), a na kupujem prodajem neku otrovno crvenu, ne može da se radi. Pretpostavljam da to negde može da se isključi, ali malo mi je postalo zlo od softvera gde svaki put kad ga reinstaliram moram da provedem sate da bih ga napravio elementarno upotrebljivim.

Link to comment

Vlado, aj sad da te vidim!

 

Ne mogu da se setim na operi /koju sam koristio pre pojave chroma/ ili posle na samom chromu moglo je da se surfuje u full screen-u ali da se vide tabovi. Znam da sam iskopao to negde na netu, nešto je negde moralo da se učukava... Imaš li pojma, može li to u vivaldiju?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...