Jump to content
IGNORED

Levi's ili Wrangler farmerke?


Frank Pembleton

Recommended Posts

:rolf:uh što sam imao baggy levis tregeruše na štrafte! trampio za vokmen i novac koji nisam dobio. vokmen sam na kraju prodao za 10maraka da bih mogao otići na svirku u bg na koju nisam otišao!

Link to comment
e, stvarno, maltezeru, aj javi kad stigne i koliko te je kostala carina.
počinjete da me brinete za tu carinu.ovo moje je trebalo da košta u originalu oko 50e, za shipping su mi dodali još razliku do 9,000 RSD, što je opet duplo jeftinije nego u evropskim buticima, koji uz to nikada nemaju 34-34 veličinu.biće jako loše ako mi nisu zaračunali carinu angry.gif Edited by korindjar
Link to comment
počinjete da me brinete za tu carinu.ovo moje je trebalo da košta u originalu oko 50e, za shipping su mi dodali još razliku do 9,000 RSD, što je opet duplo jeftinije nego u evropskim buticima, koji uz to nikada nemaju 34-34 veličinu.biće jako loše ako mi nisu zaračunali carinu angry.gif
Pa naravno da nisu :unsure: Kako mislis da ti oni zaracunaju carinu?U tome je problem ja kad sam narucivao neku optiku ovi iz DHL su mi rekli:nasa usluga toliko plus carina koliko odripi...Na kraju sam vratio... :( :( :( Doduse bilo davno mozda se nesto promenilo....
Link to comment

evo računice post-92-12981141580965.jpgal carina stvarno jebe kevu. pokušao sam da uradim nešto preko poznanika u pošti, međutim ovde je potrebno znati nekoga sa carine.pogotovo je problematično što u osnovicu za pdv ulaze troškovi transporta, a za kurs se uzima 76.17 umesto 65.2 koje su mi obračunali u banci. opet troškove transporta su mi nekom računicom obračunali za 3$ više.u ponedeljak ću zvati udruženje potrošača pa da vidim kako stoje stvariu svakom slučaju bilo gde u evropi ovakav pazar bi koštao 180€, tako da sam ok sa ovih 11,000 mada ću i to gledati da smanjim.takođe, kada naručujete troškovi transporta su za porudžbine preko 100$ 25%, a ispod 40%. u suštini sam se zajebao jer sam mogao za džabe dobiti košulju ili nešto drugo, samo da sam čitao pažljivije.tako da mislim da je ovde najbolje da se više ljudi udruži, nadučite preko 100$ i na kraju se još malo izdopisujete sa carinom.

Edited by korindjar
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...