Jump to content
IGNORED

Levi's ili Wrangler farmerke?


Frank Pembleton

Recommended Posts

ima u uscu snizenje na klasicne 501., u nekoliko razlicitih boja, 5 ili 6k din. e, sad, moguce da je to neko permanentno snizenje, jer i prosli put kad sam bio, bila je ista akcija.ostale su 8000-10000.
A dobili napokon... angry.gifangry.gif Ja u martu bio sokiran da 501 klasicne nemaju i ne znaju kad ce dobiti srecom nadjoh ih u prodavnici u Rodicu...Trebalo bi ovih dana da navratim da vidim jesu li dobili kosulje (sto klasicnije naravno ako moze indigo plave cool.gif ).Javljam rezultat..
Link to comment
ali je to roba sa greškom ili tako nešto
ne bude uvek. cak i kad bude, ima se izabrati.ja uzeo somocke, sa greskom, tolko mizernom da je sad ne bih nasao da me ubijes...neki sav valjda presao, il tako nesto.a oni valjaju valjda rvacke ljevis, varteks, po licenci, vrlo dobre.i mislim portugalske, koje su manje vrlo dobre.
Link to comment
ne bude uvek. cak i kad bude, ima se izabrati.ja uzeo somocke, sa greskom, tolko mizernom da je sad ne bih nasao da me ubijes...neki sav valjda presao, il tako nesto.a oni valjaju valjda rvacke ljevis, varteks, po licenci, vrlo dobre.i mislim portugalske, koje su manje vrlo dobre.
Juče sam bio u Staklencu, petstokec je 6.800, a upravo prispela partija je šivena u Pakistanu, bar tako piše na deklaraciji.
Link to comment

Aaa ok ...Mislio sam na sada ove....Ove sto sam ja uzeo u radnji u Rodicu su bile 6000 na snizenju/akciji ali ne mogu da naguraju do 10K...

Link to comment
Aaa ok ...Mislio sam na sada ove....Ove sto sam ja uzeo u radnji u Rodicu su bile 6000 na snizenju/akciji ali ne mogu da naguraju do 10K...
ne budi siguran...onaj iz Varazdina je prije par godina šišao sa cijenama. 100e su bili pojedini modeli.Ja u Usa uzeo 08e za 35 dolara ovo:LeviM527_ridge.jpgJ...s sve drugo, i duzina i sirina, po prvi put da ne moram da skracujem ili nesto drugo radim sa novim pantalonama.Tad je bila i nova kolekcija Lee pantalona, ali mi se dizajn nije svidjeo, bar ono sto sam ja vidjeo. Edited by beeva
Link to comment

e pa sad nemam pojma koje su to, da l su neke fensi... ali zimus su u onom levisu na terazijama 509 koštale pet i nešto hiljada... među najjeftinijima u radnji... valjda nisu nešto popularne.

Link to comment

Pa sad, i nisu nesto fensi, manje vise mom oku su to male razlike, bila kolekcija nova, svi novi modeli 35 do 40 dolara. Po ovim domacim radnjama nisam ni gledao nesto leviske, ne znam ni kakav je kvalitet i radi li ih Varteks i dalje uopste ili ne.

Link to comment

e pa ti modeli iz nove kolekcije ovde su koštali preko 10 hiljada... samo što nisu izgledali kao ove tvoje nego uglavnom iscepane, prljave, pohabane...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...