Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

55 minutes ago, Tutankamon said:

Pa brod nece potonuti. Taj sto je prebegao cisto sumnjam da ce ikad biti vise MP. Neverovatna mi je ovakva podrska koja je skocila u poslednjih par meseci. Sta torijevci toloko pogresno rade da su evo dosli u situaciju da teoretski mogu da ugase sami sebe...Faraz nikad nije imao ovakvu podrsku vezano za nacionalna pitanja...

Nije, niti će ikada imati većinu. Osim ako ne počnu da talasaju kao Tramp, što već polako rade. Dovoljno je da preobrate 30% konzervativaca i time naprave pritisak da ih ubace nazad, daju neke bitne funkcije - a to što će teško doći na vlast bez nekih tektonskih poremećaja nije njihov problem. Ima se dovoljno love i para od lobista u opoziciji.

Link to comment

Jbg, sad ja treba da ispadam kao neki Nestorovicev fan, ali video stvarno deluje da nesto nije u redu sa njim.

 

Jel nasao neko video koji objasnjava sve ono na sta teoreticari zavere sumnjaju?

 

Meni npr. deluje da je ispred zelenog platna pa zato tako izgleda sve.

Link to comment

Kejt.

 

Vidim da ima gomilu budalasa koji stavljaju po mrezama sve i svasta da bi dokazali da je video fejk i AI, na primer potenciraju pricu da prsten nestaje, sto uopste nije tacno.

 

Verujem da se sve na sta teoreticari zavere sumnjaju da nije u redu, moze objasniti zasto je to tako, a da objasnjenje nije da je u pitanju AI.

 

Pa pitam, da li je neko naisao mozda na neki video gde neko strucan odgovara na sve teorije zavere oko snimka.

 

Video sam npr. da je za deo oko prstena koji ,,nestaje" lepo neko dokazao da ne nestaje i da teoreticari zavere lupaju gluposti.

 

Gnusna tema, ali valja se o svemu pricati i ne praviti tabu ni od cega.

Link to comment

Sklonili su ovo brže-bolje :D 

Glasao sam za Sadika na poslednjim izborima (dok sam bio u TW12), a naspram njega je protiv kandidat torijevaca bila jedna žešća budala, a posle je taj isti zglajznuo od strane organa reda i mira.

 

Edit: nisu skinuli sa Tvitera još :isuse:

Edited by dragance
Link to comment
11 hours ago, dragance said:

Glasao sam za Sadika na poslednjim izborima (dok sam bio u TW12), a naspram njega je protiv kandidat torijevaca bila jedna žešća budala

 

Za razliku od sad?

 

:)

 

Edited by jms_uk
  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...